Amoniak (NH3)
Ohlášeno v letech 2004 až 2025 jako ovzduší. Součty jsou náš výpočet: vždy jen této látky, jednoho typu a jedné jednotky. Součty přes různé látky neuvádíme.
Ohlášení je zákonná povinnost nad prahovými hodnotami, ne zjištění, že provozovna porušila limit.
Stav datOhlašovací roky 2004 až 2021, 2023 až 2025 (za 2022 strojově čitelná data dnes zdroj nenabízí). Soubor MŽP za rok 2025 stažen 1. 11. 2026 (SHA-256 f0b6a437d53b…), provozovatelé podle registru CRŽP ke dni 26. 10. 2026, historie z mapové služby CENIA stažena 24. 9. 2026. Soubor MŽP nese vždy jen poslední rok; starší roky máme z vlastního archivu. Zdroj: IRZ.
Úniky do ovzduší
| Rok | Provozovny | Položky | Součet (náš výpočet) | z toho havarijní | Práh podle vrstvy CENIA | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004 | 421 | 422 | 10 165 260,255 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | 2004 až 2006: opakované řádky; 3 mimo součet |
| 2005 | 502 | 502 | 11 839 477,02 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | 2004 až 2006: opakované řádky |
| 2006 | 592 | 592 | 12 181 621,188 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | 2004 až 2006: opakované řádky |
| 2007 | 579 | 580 | 11 863 989,987 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2008 | 550 | 550 | 10 650 527,322 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2009 | 482 | 482 | 8 073 426,088 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2010 | 529 | 529 | 9 077 593,696 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2011 | 426 | 426 | 8 340 106,204 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2012 | 440 | 440 | 9 031 428,378 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2013 | 464 | 464 | 9 362 700,956 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2014 | 490 | 490 | 9 786 901,985 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2015 | 490 | 490 | 9 655 621,295 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2016 | 423 | 423 | 8 991 814,883 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2017 | 420 | 420 | 9 377 426,932 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2018 | 426 | 426 | 9 452 116,56 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2019 | 435 | 435 | 9 486 671,224 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2020 | 437 | 437 | 9 406 288,152 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2021 | 432 | 432 | 9 233 467,429 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2022 | za 2022 strojově čitelná data dnes zdroj nenabízí | |||||
| 2023 | 400 | 400 | 7 084 637,978 kg | zdroj neuvádí | 10 000 kg | |
| 2024 | 402 | 402 | 7 147 808,742 kg | 0 kg | zdroj neuvádí | |
| 2025 | 399 | 399 | 7 056 383,287 kg | 0 kg | zdroj neuvádí | |
| Kraj | Provozovny | Položky | Součet provozoven v kraji (náš výpočet) |
|---|---|---|---|
| Hlavní město Praha | 1 | 1 | 23 720 kg |
| Středočeský kraj | 56 | 56 | 923 670 kg |
| Jihočeský kraj | 29 | 29 | 511 170,46 kg |
| Plzeňský kraj | 33 | 33 | 632 530,74 kg |
| Karlovarský kraj | 4 | 4 | 92 264,9 kg |
| Ústecký kraj | 21 | 21 | 523 727,961 kg |
| Liberecký kraj | 4 | 4 | 79 702 kg |
| Královéhradecký kraj | 25 | 25 | 526 534,094 kg |
| Pardubický kraj | 47 | 47 | 710 813,19 kg |
| Kraj Vysočina | 61 | 61 | 891 624,976 kg |
| Jihomoravský kraj | 53 | 53 | 1 022 480,391 kg |
| Olomoucký kraj | 34 | 34 | 630 119,199 kg |
| Zlínský kraj | 16 | 16 | 309 488,64 kg |
| Moravskoslezský kraj | 15 | 15 | 178 536,736 kg |
Provozovny, které ohlásily Amoniak (NH3) (ovzduší) za 2025: 399 položek, z toho 2 bez jména provozovatele
Seřazeno podle ohlášeného množství, bez pořadí. Množství je údaj ze zdroje v jednotce, jak ji zdroj dodal. Provozovatele jmenujeme jen tam, kde podle registru RES nebo MONITOR nejde o fyzickou osobu (zvlášť pro každý rok).
| Provozovna a provozovatel | Množství | Havarijní část | Množství celkem | Metoda |
|---|---|---|---|---|
| Farma pro chov nosnic Brod nad TichouČeská drůbež s.r.o., IČO 25212044, okres Tachov | 89 473 kg | 0 kg | 89 473 kg | C (vypočteno), OTH |
| SZP Těšnovice a.s.SZP Těšnovice a.s., IČO 46982451, okres Kroměříž | 75 765 kg | 0 kg | 75 765 kg | C (vypočteno), OTH |
| Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., IČO 25029673, okres Rychnov nad Kněžnou | 74 628 kg | 0 kg | 74 628 kg | M (měřeno), OTH |
| Chov prasat MiloticeSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Hodonín | 70 717 kg | 0 kg | 70 717 kg | C (vypočteno), PER |
| Lišany - chov prasatANIMO Žatec, a.s., IČO 00044628, okres Louny | 68 524 kg | 0 kg | 68 524 kg | C (vypočteno), NRB |
| KNAUF INSULATION, spol. s r.o.KNAUF INSULATION, spol. s r.o., IČO 27242293, okres Teplice | 67 221 kg | 0 kg | 67 221 kg | C (vypočteno), OTH |
| výkrmna prasatAGRO Jesenice u Prahy a.s., IČO 46356657, okres Litoměřice | 62 025 kg | 0 kg | 62 025 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZD Vícov - výkrmna prasatDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Prostějov | 55 285,59 kg | 0 kg | 55 285,59 kg | C (vypočteno), NRB |
| Vajíčkárna, s.r.o. - Chov nosnic - Velký MalahovVajíčkárna s.r.o., IČO 09591061, okres Domažlice | 50 077 kg | 0 kg | 50 077 kg | C (vypočteno), OTH |
| BROLA, spol. s r.o. - Výkrm brojlerůBROLA, spol. s r. o., IČO 44004117, okres Přerov | 47 561 kg | 0 kg | 47 561 kg | C (vypočteno), PER |
| závod 01 Velkovýkrmna prasat ZáhorčíINTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí, IČO 44568860, okres Litoměřice | 47 307 kg | 0 kg | 47 307 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Vysoká - chov prasatVysoká, a. s., IČO 45359288, okres Plzeň-jih | 45 991 kg | 0 kg | 45 991 kg | C (vypočteno), PER |
| Mave Jičín a.s. – závod SoběrazMAVE Jičín, a. s., IČO 00580384, okres Jičín | 43 770 kg | 0 kg | 43 770 kg | C (vypočteno), OTH |
| Újezd u Černé HoryDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Blansko | 43 250,01 kg | 0 kg | 43 250,01 kg | C (vypočteno), NRB |
| Závod živočišné výroby ŠebetovAgropodnik, a.s., IČO 47903490, okres Blansko | 42 664 kg | 0 kg | 42 664 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Sázava SZPZemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek, IČO 00131768, okres Ústí nad Orlicí | 42 100 kg | 0 kg | 42 100 kg | C (vypočteno), PER |
| Agropollo s.r.o., farma Mor. BudějoviceAgropollo s.r.o., IČO 23333502, okres Třebíč | 40 878 kg | 0 kg | 40 878 kg | C (vypočteno), PER |
| VKV Housina - velkokapacitní vepřínAGP Beroun-Agropodnik, a.s., IČO 46351094, okres Beroun | 40 326 kg | 0 kg | 40 326 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Hať - chov prasatČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., IČO 25243811, okres Plzeň-sever | 36 416,8 kg | 0 kg | 36 416,8 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výkrm prasat LitohošťSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Pelhřimov | 36 406 kg | 0 kg | 36 406 kg | C (vypočteno), PER |
| Mave Jičín – závod VršceMAVE Jičín, a. s., IČO 00580384, okres Jičín | 36 389 kg | 0 kg | 36 389 kg | C (vypočteno), OTH |
| Závod PřevýšovMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Hradec Králové | 36 093 kg | 0 kg | 36 093 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma MutěnínDruhá Poběžovická, a.s., IČO 25227131, okres Domažlice | 34 815 kg | 0 kg | 34 815 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Výkrm prasat MazelovMAVELA a.s. Dynín, IČO 46683526, okres České Budějovice | 34 482 kg | 0 kg | 34 482 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Porodna prasnic PlevniceSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Pelhřimov | 33 487 kg | 0 kg | 33 487 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma pro výkrm prasat MartínkovTXP Brno, spol. s r.o., IČO 25325965, okres Třebíč | 32 998,82 kg | 0 kg | 32 998,82 kg | C (vypočteno), IPCC |
| TAGROS - TroubeliceTAGROS a.s., IČO 60793066, okres Olomouc | 32 924 kg | 0 kg | 32 924 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma Dešná, chov prasatZEMSPOL DEŠNÁ, s.r.o., IČO 49017802, okres Jindřichův Hradec | 32 843 kg | 0 kg | 32 843 kg | C (vypočteno), PER |
| OVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r.o. - chov drůbeže Slaný TěhulOVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r.o., IČO 47549866, okres Kladno | 32 801 kg | 0 kg | 32 801 kg | C (vypočteno), OTH |
| 1.Středisko SlepoticeMORAS akciová společnost, IČO 25252623, okres Pardubice | 32 513 kg | 0 kg | 32 513 kg | C (vypočteno), PER |
| Cement Hranice, akciová společnostCement Hranice, akciová společnost, IČO 15504077, okres Přerov | 32 123 kg | 0 kg | 32 123 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| ŽV Drnholec (vepř+skot)AGRO - Měřín, a.s., IČO 49434179, okres Břeclav | 32 026 kg | 0 kg | 32 026 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov prasat OdeřOdeř Agrar k.s., IČO 26402637, okres Karlovy Vary | 32 008 kg | 0 kg | 32 008 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma pro chov kuřic ToužimČeská drůbež s.r.o., IČO 25212044, okres Karlovy Vary | 32 002 kg | 0 kg | 32 002 kg | C (vypočteno), OTH |
| HBL FARMY s.r.o. - Rychlovýkrm HoršovHBL FARMY s.r.o., IČO 05499381, okres Domažlice | 31 377,494 kg | 0 kg | 31 377,494 kg | C (vypočteno), MAB |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Drůbeží haly SmiřiceMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Hradec Králové | 31 212 kg | 0 kg | 31 212 kg | C (vypočteno), OTH |
| Středisko chovu skotu NapajedlaPLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY a.s., IČO 46979964, okres Zlín | 30 734,6 kg | 0 kg | 30 734,6 kg | C (vypočteno), OTH |
| Závod produkce plemenných prasat Velké ChvojnoPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Ústí nad Labem | 30 017 kg | 0 kg | 30 017 kg | C (vypočteno), PER |
| Drůbežárna JanskáPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Děčín | 29 848 kg | 0 kg | 29 848 kg | C (vypočteno), PER |
| SZP Sychrov a.s.SZP Sychrov a.s., IČO 00120421, okres Liberec | 29 817 kg | 0 kg | 29 817 kg | C (vypočteno), PER |
| Areál IIIZES Křivsoudov s.r.o., IČO 47542888, okres Benešov | 29 586 kg | 0 kg | 29 586 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Stáj 01 a 05 pro chov nosnic HS ŽV Dolní DubňanyAG MAIWALD a.s., IČO 27481611, okres Znojmo | 29 445 kg | 0 kg | 29 445 kg | C (vypočteno), PER |
| Výkrm Třebíč, s.r.o. - farma StřeliceVýkrm Třebíč, s.r.o., IČO 27684067, okres Znojmo | 29 382 kg | 0 kg | 29 382 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko živočišné výroby StřížovAGRO družstvo vlastníků Puklice, IČO 49975552, okres Jihlava | 29 199 kg | 0 kg | 29 199 kg | C (vypočteno), NRB |
| Závod Mydlářka - chov drůbežeMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 28 949 kg | 0 kg | 28 949 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Výkrm Tagrea, s.r.o. farma ČekaniceVýkrm Tagrea, s.r.o., IČO 26102463, okres Tábor | 28 453 kg | 0 kg | 28 453 kg | C (vypočteno), NRB |
| LIPRA PORK, a.s. - středisko LibřiceLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Hradec Králové | 28 366 kg | 0 kg | 28 366 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma Velké NěmčiceSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Břeclav | 28 332 kg | 0 kg | 28 332 kg | C (vypočteno), PER |
| farma ZeměticeZemědělské družstvo Merklín u Přeštic, IČO 00117862, okres Plzeň-jih | 27 500 kg | 0 kg | 27 500 kg | C (vypočteno), OTH |
| CZ17418253 - Agropodnik, a.s. - hospodářství Dlouhá LoučkaAgropodnik, a.s., IČO 47903490, okres Olomouc | 27 339 kg | 0 kg | 27 339 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| NORUNEX s.r.o., chov drůbeže farma KožichoviceNORUNEX s.r.o., IČO 29215170, okres Třebíč | 27 162 kg | 0 kg | 27 162 kg | C (vypočteno), PER |
| ZDV Novoveselsko - VKK Nové VeselíZDV Novoveselsko, družstvo, IČO 60699213, okres Žďár nad Sázavou | 26 877,3 kg | 0 kg | 26 877,3 kg | C (vypočteno), IPCC |
| ŽV PomezíAGRONEA a.s. Polička, IČO 64789471, okres Svitavy | 26 837 kg | 0 kg | 26 837 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Chov prasat KnapovecBioprodukt Knapovec a.s., IČO 47452889, okres Ústí nad Orlicí | 26 427 kg | 0 kg | 26 427 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Výkrm Třebíč, s.r.o. - farma HrádekVýkrm Třebíč, s.r.o., IČO 27684067, okres Znojmo | 26 341 kg | 0 kg | 26 341 kg | C (vypočteno), PER |
| Rozmnožovací chov prasat BzíMAVELA a.s. Dynín, IČO 46683526, okres České Budějovice | 26 255 kg | 0 kg | 26 255 kg | C (vypočteno), IPCC |
| AGPI, a.s. Přílepov - výkrmna prasat a porodna prasnicMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Písek | 26 047 kg | 0 kg | 26 047 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma pro chov prasat – PasekaAgropodnik, a.s., IČO 47903490, okres Olomouc | 25 773 kg | 0 kg | 25 773 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Drupork MakovDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 25 646,64 kg | 0 kg | 25 646,64 kg | C (vypočteno), NRB |
| DŽV Rychnov nad Kněžnou - chov prasat Kostelecká LhotkaDŽV Rychnov nad Kněžnou a.s., IČO 47468050, okres Rychnov nad Kněžnou | 25 150 kg | 0 kg | 25 150 kg | C (vypočteno), OTH |
| farma MarkoviceU N I K O M, a.s., IČO 46355821, okres Kutná Hora | 24 327 kg | 0 kg | 24 327 kg | C (vypočteno), PER |
| TřticePROVENA, a.s., IČO 47454911, okres Náchod | 24 245 kg | 0 kg | 24 245 kg | C (vypočteno), PER |
| Drůbežárna VranoviceSUŠÁRNA POHOŘELICE, s.r.o., IČO 48908002, okres Brno-venkov | 24 242 kg | 0 kg | 24 242 kg | C (vypočteno), PER |
| VKK BlízkovAGRO - Měřín, a.s., IČO 49434179, okres Žďár nad Sázavou | 24 140 kg | 0 kg | 24 140 kg | C (vypočteno), PER |
| GenAgro Říčany, a.s. - provozovna ŘíčanyGenAgro Říčany, a.s., IČO 64506843, okres Brno-venkov | 23 825 kg | 0 kg | 23 825 kg | C (vypočteno), NRB |
| závod RadotínHeidelberg Materials CZ, a.s., IČO 26209578, okres Praha | 23 720 kg | 0 kg | 23 720 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| LažánkyVýkrm Tagrea, s.r.o., IČO 26102463, okres Strakonice | 23 613 kg | 0 kg | 23 613 kg | C (vypočteno), NRB |
| Agrodružstvo Tištín - farma TištínAgrodružstvo Tištín, IČO 49970763, okres Prostějov | 23 260 kg | 0 kg | 23 260 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělská společnost PETŘÍN - Drůbežárna farma KřeslíkZemědělská společnost PETŘÍN s.r.o., IČO 48530441, okres Znojmo | 23 103 kg | 0 kg | 23 103 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov prasat a skotuZP Červenka, a.s., IČO 25860810, okres Olomouc | 22 916 kg | 0 kg | 22 916 kg | C (vypočteno), OTH |
| KladrubyANIMO Žatec, a.s., IČO 00044628, okres Strakonice | 22 562 kg | 0 kg | 22 562 kg | C (vypočteno), NRB |
| Provozovna SrníVEMA, akciová společnost, IČO 46506071, okres Chrudim | 22 526 kg | 0 kg | 22 526 kg | C (vypočteno), PER |
| ÚSOVSKO AGRO s.r.o. - Mléčná farma ŠumvaldÚSOVSKO AGRO s.r.o., IČO 25398849, okres Olomouc | 22 419 kg | 0 kg | 22 419 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko chovu prasat LipecLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Kolín | 22 365 kg | 0 kg | 22 365 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma BorekDZS STRUHAŘOV a. s., IČO 46357343, okres Kutná Hora | 22 265 kg | 0 kg | 22 265 kg | C (vypočteno), IPCC |
| VKK UhřínoviceAGRA Brtnice, a.s., IČO 47904968, okres Jihlava | 22 240 kg | 0 kg | 22 240 kg | C (vypočteno), NRB |
| VKPP MedlovDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Olomouc | 22 116,81 kg | 0 kg | 22 116,81 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výkrm prasat - TelčSELMA a.s., IČO 46904671, okres Jihlava | 21 925 kg | 0 kg | 21 925 kg | C (vypočteno), PER |
| provoz Nový TeleckovAGROFARM, a.s., IČO 46976337, okres Třebíč | 21 915 kg | 0 kg | 21 915 kg | C (vypočteno), OTH |
| Chov drůbeže MikuloviceVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Znojmo | 21 870 kg | 0 kg | 21 870 kg | C (vypočteno), PER |
| Porodna selat KostomlatyPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Nymburk | 21 767 kg | 0 kg | 21 767 kg | C (vypočteno), PER |
| DRUMO spol. s r.o. - MěnínDRUMO, spol. s r.o., IČO 46976434, okres Brno-venkov | 21 700 kg | 0 kg | 21 700 kg | C (vypočteno), PER |
| 1. středisko chov drůbeže ChrudimVEMA, akciová společnost, IČO 46506071, okres Chrudim | 21 689 kg | 0 kg | 21 689 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma HevlínFirstFarms Granero s.r.o., IČO 45478295, okres Znojmo | 21 681 kg | 0 kg | 21 681 kg | C (vypočteno), PER |
| Rockwool, a.s., výrobní závod BohumínROCKWOOL, a.s., IČO 26165261, okres Karviná | 21 680 kg | 0 kg | 21 680 kg | M (měřeno), PER |
| AGRO Jevišovice, a.s. - středisko JevišoviceAGRO Jevišovice, a.s., IČO 49455958, okres Znojmo | 21 575 kg | 0 kg | 21 575 kg | C (vypočteno), PER |
| ŠtěpánoviceLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Semily | 21 529 kg | 0 kg | 21 529 kg | C (vypočteno), NRB |
| chov prasat ŽamberkVEMAS a.s., IČO 47452463, okres Ústí nad Orlicí | 21 454 kg | 0 kg | 21 454 kg | C (vypočteno), MAB |
| Výkrm Třebíč, s.r.o. - farma SlatinaVýkrm Třebíč, s.r.o., IČO 27684067, okres Znojmo | 21 418 kg | 0 kg | 21 418 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma PetroviceDZV NOVA, a.s., IČO 47048522, okres Benešov | 21 357 kg | 0 kg | 21 357 kg | C (vypočteno), PER |
| ZD Klenovice - chov skotu a prasatZD Klenovice na Hané, družstvo, IČO 49453050, okres Prostějov | 21 183 kg | 0 kg | 21 183 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma Trhový ŠtěpánovZD Trhový Štěpánov a.s., IČO 25714830, okres Benešov | 21 037 kg | 0 kg | 21 037 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Výkrm drůbeže DvořiskoVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Ústí nad Orlicí | 20 716 kg | 0 kg | 20 716 kg | C (vypočteno), NRB |
| provozovna v okrese Jindřichův Hradec (provozovatele neuvádíme: podle RES nelze ověřit, že nejde o fyzickou osobu) | 20 670 kg | 0 kg | 20 670 kg | C (vypočteno), IPCC |
| LukováZemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek, IČO 00131768, okres Ústí nad Orlicí | 20 500 kg | 0 kg | 20 500 kg | C (vypočteno), PER |
| Česká drůbež, s.r.o. - Odchovna kuřic Myslív u VšerubČeská drůbež s.r.o., IČO 25212044, okres Domažlice | 20 412 kg | 0 kg | 20 412 kg | C (vypočteno), OTH |
| Drůbežárna Městec KrálovéPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Nymburk | 20 333 kg | 0 kg | 20 333 kg | C (vypočteno), PER |
| ŽV SucháAGRO - Měřín, a.s., IČO 49434179, okres Hradec Králové | 20 290 kg | 0 kg | 20 290 kg | C (vypočteno), PER |
| středisko Krásná HoraZD Krásná Hora nad Vltavou a.s., IČO 00107999, okres Příbram | 20 286 kg | 0 kg | 20 286 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZEMET spol. s r.o. farma SazoviceZEMET spol. s r.o., IČO 44125925, okres Zlín | 20 231 kg | 0 kg | 20 231 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělská společnost Sloveč, a.s.Zemědělská společnost Sloveč, a.s., IČO 61673366, okres Nymburk | 20 218 kg | 0 kg | 20 218 kg | C (vypočteno), OTH |
| BřezinaLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Mladá Boleslav | 20 014 kg | 0 kg | 20 014 kg | C (vypočteno), NRB |
| Sullagro,s.r.o., farma LUKOVSullagro, s.r.o., IČO 06307663, okres Znojmo | 19 995 kg | 0 kg | 19 995 kg | C (vypočteno), PER |
| Elektrárna PočeradyElektrárna Počerady, a.s., IČO 24288110, okres Louny | 19 943,851 kg | 0 kg | 19 943,851 kg | M (měřeno), NRB |
| CBS Trading a.s.CBS Trading a.s., IČO 25823256, okres Přerov | 19 916 kg | 0 kg | 19 916 kg | C (vypočteno), OTH |
| Agro Okluky, a.s.Agro Okluky, a.s., IČO 25535684, okres Uherské Hradiště | 19 915 kg | 0 kg | 19 915 kg | C (vypočteno), PER |
| ZS Dublovice a.s.ZS Dublovice a.s., IČO 00397326, okres Příbram | 19 875 kg | 0 kg | 19 875 kg | C (vypočteno), PER |
| Uhelná PříbramZS Vilémov, a.s., IČO 00123170, okres Havlíčkův Brod | 19 821 kg | 0 kg | 19 821 kg | C (vypočteno), PER |
| Provem a.s. - provoz VladislavPROVEM a.s. Havlíčkův Brod, IČO 46505873, okres Třebíč | 19 816 kg | 0 kg | 19 816 kg | C (vypočteno), PER |
| Pluhův ŽďárZemědělské družstvo Pluhův Žďár, IČO 00110663, okres Jindřichův Hradec | 19 791,08 kg | 0 kg | 19 791,08 kg | C (vypočteno), OTH |
| Drůbežárna MalešoviceSUŠÁRNA POHOŘELICE, s.r.o., IČO 48908002, okres Brno-venkov | 19 778 kg | 0 kg | 19 778 kg | C (vypočteno), PER |
| David AttendornFARMA Staré Město s.r.o., IČO 26279487, okres Jindřichův Hradec | 19 765 kg | 0 kg | 19 765 kg | C (vypočteno), IPCC |
| RozsochyAGROFARM, a.s., IČO 46976337, okres Žďár nad Sázavou | 19 610 kg | 0 kg | 19 610 kg | C (vypočteno), OTH |
| Výkrm Třebíč, s.r.o. - farma PánovVýkrm Třebíč, s.r.o., IČO 27684067, okres Hodonín | 19 514 kg | 0 kg | 19 514 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma ŠumiceSUŠÁRNA POHOŘELICE, s.r.o., IČO 48908002, okres Brno-venkov | 19 485 kg | 0 kg | 19 485 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov prasat RozvadoviceZemědělské družstvo Unčovice, IČO 00147630, okres Olomouc | 19 481 kg | 0 kg | 19 481 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma ČechticeZemědělské družstvo Čechtice, IČO 00101834, okres Benešov | 19 420 kg | 0 kg | 19 420 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZáblatíAGROFARM, a.s., IČO 46976337, okres Žďár nad Sázavou | 19 406 kg | 0 kg | 19 406 kg | C (vypočteno), OTH |
| Závod Líšno - výkrm brojlerůMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 19 328 kg | 0 kg | 19 328 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Zemědělské družstvo Unčovice - Chov skotu PříkazyZemědělské družstvo Unčovice, IČO 00147630, okres Olomouc | 19 313 kg | 0 kg | 19 313 kg | C (vypočteno), OTH |
| FREDI s.r.o. - Haly pro výkrm brojlerů HejniceFREDI s.r.o., IČO 25174568, okres Jindřichův Hradec | 19 250 kg | 0 kg | 19 250 kg | C (vypočteno), PER |
| 2.Středisko Petrovice - mléčná farmaRolnická a.s. Králíky, IČO 25978438, okres Hradec Králové | 19 107 kg | 0 kg | 19 107 kg | C (vypočteno), PER |
| závod MokráHeidelberg Materials CZ, a.s., IČO 26209578, okres Brno-venkov | 18 990 kg | 0 kg | 18 990 kg | M (měřeno), NRB |
| Středisko ŽV LenešiceVEJCE CZ s.r.o., IČO 27428559, okres Louny | 18 944 kg | 0 kg | 18 944 kg | C (vypočteno), PER |
| AGRICOL S.R.O. DRŮBEŽÁRNA OPATOVICEPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Brno-venkov | 18 922 kg | 0 kg | 18 922 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov prasat VlasaticeFirstFarms Granero s.r.o., IČO 45478295, okres Brno-venkov | 18 908 kg | 0 kg | 18 908 kg | C (vypočteno), PER |
| Závod Soběsuky - chov prasatMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Chomutov | 18 845 kg | 0 kg | 18 845 kg | C (vypočteno), IPCC |
| KojetínPROVEM a.s. Havlíčkův Brod, IČO 46505873, okres Havlíčkův Brod | 18 800 kg | 0 kg | 18 800 kg | C (vypočteno), PER |
| Nové LhoticeAGRO Liboměřice a.s., IČO 25923111, okres Chrudim | 18 748 kg | 0 kg | 18 748 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko ŽV BrtniceAGRA Brtnice, a.s., IČO 47904968, okres Jihlava | 18 455 kg | 0 kg | 18 455 kg | C (vypočteno), NRB |
| středisko KosičkyPodnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o., IČO 49810201, okres Hradec Králové | 18 250 kg | 0 kg | 18 250 kg | C (vypočteno), OTH |
| LibichovLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Mladá Boleslav | 18 241 kg | 0 kg | 18 241 kg | C (vypočteno), NRB |
| Vysoká - LitéVysoká, a. s., IČO 45359288, okres Plzeň-sever | 18 216 kg | 0 kg | 18 216 kg | C (vypočteno), PER |
| HodkoviceAGRO Jesenice u Prahy a.s., IČO 46356657, okres Praha-západ | 18 209 kg | 0 kg | 18 209 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma BečváryZAS Bečváry a.s., IČO 46357254, okres Kolín | 18 190 kg | 0 kg | 18 190 kg | C (vypočteno), NRB |
| Teletník Rožná a.s. - provozovna RožnáTeletník Rožná a.s., IČO 46960708, okres Žďár nad Sázavou | 18 171 kg | 0 kg | 18 171 kg | C (vypočteno), NRB |
| Zeas Podorlicko, a. s.ZEAS Podorlicko a.s., IČO 48172812, okres Rychnov nad Kněžnou | 18 162 kg | 0 kg | 18 162 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| VP Labské chrčiceVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Pardubice | 18 097 kg | 0 kg | 18 097 kg | M (měřeno), NRB |
| Provozovna ZalažanyVEMA, akciová společnost, IČO 46506071, okres Chrudim | 18 046 kg | 0 kg | 18 046 kg | C (vypočteno), PER |
| středisko ŽV ŠlapaniceBONAGRO, a.s., IČO 49976524, okres Brno-venkov | 18 003 kg | 0 kg | 18 003 kg | C (vypočteno), OTH |
| BROLA, spol. s r.o. - Laminovna, výkrm brojlerůBROLA, spol. s r. o., IČO 44004117, okres Zlín | 18 003 kg | 0 kg | 18 003 kg | C (vypočteno), PER |
| Výrobní provoz - Choustníkovo Hradiště (výkrm kuřečích brojlerů)Vodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Trutnov | 17 979 kg | 0 kg | 17 979 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma LibišVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Mělník | 17 963 kg | 0 kg | 17 963 kg | C (vypočteno), NRB |
| AGRO - V s. r. o., farma ValdíkovAGRO - V s. r. o., IČO 04623690, okres Třebíč | 17 841 kg | 0 kg | 17 841 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělské družstvo Bělčice - provozovna BělčiceZemědělské družstvo Bělčice, IČO 00113212, okres Strakonice | 17 698 kg | 0 kg | 17 698 kg | C (vypočteno), NRB |
| středisko PetroviceZD Krásná Hora nad Vltavou a.s., IČO 00107999, okres Příbram | 17 640 kg | 0 kg | 17 640 kg | C (vypočteno), OTH |
| Závod Řetenice, Servisní střediskoAGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, IČO 14864576, okres Teplice | 17 580,53 kg | 0 kg | 17 580,53 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| VKV Levín - velkokapacitní vepřínAGP Beroun-Agropodnik, a.s., IČO 46351094, okres Beroun | 17 511 kg | 0 kg | 17 511 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma ZloniceANIMO Žatec, a.s., IČO 00044628, okres Kladno | 17 375 kg | 0 kg | 17 375 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výkrmna kuřat LubyLubská zemědělská, a.s., IČO 25245571, okres Klatovy | 17 354 kg | 0 kg | 17 354 kg | C (vypočteno), OTH |
| Středisko OpatovecZemědělské obchodní družstvo Opatovec, IČO 00129828, okres Svitavy | 17 301,19 kg | 0 kg | 17 301,19 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| BorsodChem MCHZ, s.r.o.BorsodChem MCHZ, s.r.o., IČO 26019388, okres Ostrava-město | 17 201 kg | 0 kg | 17 201 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| Odchov a výkrm prasat - KameniceSELMA a.s., IČO 46904671, okres Jihlava | 17 201 kg | 0 kg | 17 201 kg | C (vypočteno), PER |
| Vajax StrakoniceAGROPODNIK Hodonín a.s., IČO 46971963, okres Strakonice | 17 171 kg | 0 kg | 17 171 kg | C (vypočteno), PER |
| Výkrmna prasat HejnáLubská zemědělská, a.s., IČO 25245571, okres Klatovy | 17 162 kg | 0 kg | 17 162 kg | C (vypočteno), OTH |
| Středisko ŽV PurkrábkaPOMONA Těšetice a.s., IČO 25521543, okres Znojmo | 17 152 kg | 0 kg | 17 152 kg | C (vypočteno), PER |
| 1. středisko MoravanyMORAS akciová společnost, IČO 25252623, okres Pardubice | 16 994 kg | 0 kg | 16 994 kg | C (vypočteno), PER |
| Velká ChmelištnáI N T E G R O a. s., IČO 45349461, okres Rakovník | 16 934 kg | 0 kg | 16 934 kg | C (vypočteno), OTH |
| FARMA OtročínFARMA Otročín s.r.o., IČO 00116262, okres Karlovy Vary | 16 892 kg | 0 kg | 16 892 kg | C (vypočteno), MAB |
| Mydlářka a.s.Mydlářka a.s., IČO 46356142, okres Tábor | 16 789 kg | 0 kg | 16 789 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Vodňanské kuře farma Velké Albrechtice haly IVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Nový Jičín | 16 772 kg | 0 kg | 16 772 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko ŽV ČernčiceVEJCE CZ s.r.o., IČO 27428559, okres Louny | 16 749 kg | 0 kg | 16 749 kg | C (vypočteno), PER |
| VKK ChlebyZEAS Oskořínek, a.s., IČO 25666479, okres Nymburk | 16 710 kg | 0 kg | 16 710 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma DeštnáAGRA Deštná, a.s., IČO 25172735, okres Jindřichův Hradec | 16 672 kg | 0 kg | 16 672 kg | C (vypočteno), NRB |
| Zemědělská společnost PETŘÍN - Farma PodmyčeZemědělská společnost PETŘÍN s.r.o., IČO 48530441, okres Znojmo | 16 589 kg | 0 kg | 16 589 kg | C (vypočteno), PER |
| ŠZP ŽabčiceMendelova univerzita v Brně, IČO 62156489, okres Brno-venkov | 16 545 kg | 0 kg | 16 545 kg | C (vypočteno), OTH |
| Výkrmna prasnic a brojlerů Lesní dvůrTOZOS spol. s r.o., IČO 49610651, okres Frýdek-Místek | 16 500,93 kg | 0 kg | 16 500,93 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko živočišné výroby FryštákZemědělské družstvo vlastníků Fryšták, IČO 00134881, okres Zlín | 16 423 kg | 0 kg | 16 423 kg | C (vypočteno), OTH |
| Zemědělská akciová společnost NivniceZemědělská akciová společnost Nivnice, IČO 47905891, okres Uherské Hradiště | 16 419,5 kg | 0 kg | 16 419,5 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma BábolnáLUKROM plus s.r.o., IČO 25329979, okres Zlín | 16 401 kg | 0 kg | 16 401 kg | C (vypočteno), PER |
| DrůbežárnaZEVOS a.s., IČO 46972501, okres Uherské Hradiště | 16 346 kg | 0 kg | 16 346 kg | C (vypočteno), IPCC |
| VKK NásedloviceZEMAS, a.s., IČO 49968106, okres Hodonín | 16 321 kg | 0 kg | 16 321 kg | C (vypočteno), PER |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Drůbeží haly MoravanyMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Brno-venkov | 16 273 kg | 0 kg | 16 273 kg | C (vypočteno), OTH |
| Středisko živočišné výroby KrucemburkZemědělská a.s. Krucemburk, akciová společnost, IČO 60917962, okres Havlíčkův Brod | 16 208 kg | 0 kg | 16 208 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov slepic TrnováRABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČO 18622437, okres Příbram | 16 190 kg | 0 kg | 16 190 kg | C (vypočteno), IPCC |
| ZD SKÁLY,družstoZD SKÁLY, družstvo, IČO 25505319, okres Blansko | 16 104 kg | 0 kg | 16 104 kg | C (vypočteno), OTH |
| Zemědělská a.s.Bystřec - středisko BystřecZemědělská a.s. Bystřec, IČO 64259994, okres Ústí nad Orlicí | 16 095 kg | 0 kg | 16 095 kg | C (vypočteno), MAB |
| farma TřebonínMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Kutná Hora | 16 074 kg | 0 kg | 16 074 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma VroutekANIMO Žatec, a.s., IČO 00044628, okres Louny | 15 959 kg | 0 kg | 15 959 kg | C (vypočteno), NRB |
| AGRAS Želatovice, a.s. - provozovna Želatovice horníAGRAS Želatovice, a.s., IČO 25360663, okres Přerov | 15 900 kg | 0 kg | 15 900 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov hospodářských zvířat - farma HaňoviceZemědělské družstvo Haňovice, IČO 00147346, okres Olomouc | 15 795 kg | 0 kg | 15 795 kg | C (vypočteno), OTH |
| LuštěniceLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Mladá Boleslav | 15 719 kg | 0 kg | 15 719 kg | C (vypočteno), NRB |
| Velkokapacitní kravín a středisko ŽV BlížkoviceAGRODRUŽSTVO BLÍŽKOVICE, družstvo, IČO 49448986, okres Znojmo | 15 691,24 kg | 0 kg | 15 691,24 kg | C (vypočteno), ETS |
| Družstvo vlastníků půdy Ametyst - středisko Statek DubinkaDružstvo vlastníků půdy Ametyst, IČO 47911531, okres Třebíč | 15 668,12 kg | 0 kg | 15 668,12 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma TišiceLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Mělník | 15 659 kg | 0 kg | 15 659 kg | C (vypočteno), NRB |
| 2.středisko chov drůbeže SvinčanyVEJCE CZ s.r.o., IČO 27428559, okres Pardubice | 15 614 kg | 0 kg | 15 614 kg | C (vypočteno), PER |
| Výkrmna prasat PetroviceLubská zemědělská, a.s., IČO 25245571, okres Klatovy | 15 525 kg | 0 kg | 15 525 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma chovu prasat NahořanyMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Náchod | 15 487 kg | 0 kg | 15 487 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Živočišná výroba OstřetínZemědělská společnost Ostřetín, a.s., IČO 64789462, okres Pardubice | 15 457 kg | 0 kg | 15 457 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma Velký DvůrAG MAIWALD a.s., IČO 27481611, okres Brno-venkov | 15 449 kg | 0 kg | 15 449 kg | M (měřeno), PER |
| ŽV BohdalovAGRAS Bohdalov, a.s., IČO 25347748, okres Žďár nad Sázavou | 15 345 kg | 0 kg | 15 345 kg | C (vypočteno), OTH |
| ValovAGRO PRODUKCE s.r.o., IČO 29045258, okres Louny | 15 303 kg | 0 kg | 15 303 kg | C (vypočteno), PER |
| Malý BorAGROSPOL, Malý Bor a.s., IČO 49195492, okres Klatovy | 15 247 kg | 0 kg | 15 247 kg | C (vypočteno), NRB |
| AGRO PODLESÍ a.s. - Červené JanoviceAGRO PODLESÍ, a.s., IČO 25714350, okres Kutná Hora | 15 246 kg | 0 kg | 15 246 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Provozovna NačešiceVEMA, akciová společnost, IČO 46506071, okres Chrudim | 15 212 kg | 0 kg | 15 212 kg | C (vypočteno), PER |
| Velkovýkrmna prasat KraloviceKralovická zemědělská a.s., IČO 25219502, okres Plzeň-sever | 15 210 kg | 0 kg | 15 210 kg | C (vypočteno), IPCC |
| závod NeštěticeMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 15 206 kg | 0 kg | 15 206 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Agropodnik Košetice a.s.Agropodnik Košetice, a.s., IČO 26067111, okres Pelhřimov | 15 200 kg | 0 kg | 15 200 kg | C (vypočteno), OTH |
| Provoz Velké NěmčiceZEMOS a.s., IČO 63470381, okres Břeclav | 15 155,1 kg | 0 kg | 15 155,1 kg | C (vypočteno), MAB |
| výkrm brojlerů a odchov kuřic Dolní BukovskoMAVELA a.s. Dynín, IČO 46683526, okres České Budějovice | 15 133 kg | 0 kg | 15 133 kg | C (vypočteno), IPCC |
| VítáníI N T E G R O a. s., IČO 45349461, okres Rokycany | 15 122 kg | 0 kg | 15 122 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZD Klučov - Lhota, družstvo - středisko LhotaZD Klučov - Lhota, družstvo, IČO 00139807, okres Třebíč | 15 018 kg | 0 kg | 15 018 kg | C (vypočteno), PER |
| Lovochemie, a.s., LovosiceLovochemie, a.s., IČO 49100262, okres Litoměřice | 14 981 kg | 0 kg | 14 981 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| PIVKOVICE a.s. SlavěticePIVKOVICE a.s., IČO 25154443, okres České Budějovice | 14 953 kg | 0 kg | 14 953 kg | C (vypočteno), IPCC |
| ZOD Haná - provozovna RybníčekZOD Haná, družstvo se sídlem ve Švábenicích, IČO 00141640, okres Vyškov | 14 909 kg | 0 kg | 14 909 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělské družstvo "Vysočina" ŽelivZemědělské družstvo "Vysočina" Želiv, IČO 00112062, okres Pelhřimov | 14 838 kg | 0 kg | 14 838 kg | C (vypočteno), PER |
| Soustov - haly pro výkrm brojlerůBG Šumava, s. r. o., IČO 61171824, okres Klatovy | 14 812 kg | 0 kg | 14 812 kg | C (vypočteno), OTH |
| KELEČKO a.s.KELEČSKO a.s., IČO 00150983, okres Vsetín | 14 804,74 kg | 0 kg | 14 804,74 kg | C (vypočteno), MAB |
| NížkovAGROFARM, a.s., IČO 46976337, okres Žďár nad Sázavou | 14 801 kg | 0 kg | 14 801 kg | C (vypočteno), OTH |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Chov drůbeže JanovMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Svitavy | 14 700 kg | 0 kg | 14 700 kg | C (vypočteno), OTH |
| Chov skotu Nižní LhotyZemědělské družstvo vlastníků Nošovice, IČO 47673222, okres Frýdek-Místek | 14 700 kg | 0 kg | 14 700 kg | C (vypočteno), NRB |
| ZOD Zálší - středisko ŽV Oucmanice (VKK)Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, IČO 00131725, okres Ústí nad Orlicí | 14 680 kg | 0 kg | 14 680 kg | C (vypočteno), NRB |
| VFU Brno ŠZP Nový Jičín - Provoz živočišné výroby Kunín IČP: 677281001Veterinární univerzita Brno, IČO 62157124, okres Nový Jičín | 14 568,595 kg | 0 kg | 14 568,595 kg | C (vypočteno), OTH |
| VKK Velký GrunovZOD Brniště a.s., IČO 00119407, okres Česká Lípa | 14 529 kg | 0 kg | 14 529 kg | C (vypočteno), NRB |
| ZEPO Bohuslavice, a.s. - BohuslaviceZEPO Bohuslavice, a.s., IČO 25295560, okres Náchod | 14 519 kg | 0 kg | 14 519 kg | C (vypočteno), OTH |
| Zem. spol. SKALSKO farma SkalskoZem. spol. SKALSKO, s.r.o. Zem. spol. SKALSKO, GmbH (pro ostatní jazyky), IČO 47534800, okres Mladá Boleslav | 14 490 kg | 0 kg | 14 490 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma výkrmu brojlerů OráčovRABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČO 18622437, okres Rakovník | 14 470 kg | 0 kg | 14 470 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Výkrmna prasat ŠumborPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Nymburk | 14 309 kg | 0 kg | 14 309 kg | C (vypočteno), PER |
| NetínDS AGROS, a.s., IČO 26221365, okres Žďár nad Sázavou | 14 300 kg | 0 kg | 14 300 kg | C (vypočteno), NRB |
| KučerovROSTĚNICE, a.s., IČO 63481821, okres Vyškov | 14 253 kg | 0 kg | 14 253 kg | C (vypočteno), MAB |
| 2.Středisko VKK DolanyAGRODRUŽSTVO KLAS, IČO 60916320, okres Pardubice | 14 204 kg | 0 kg | 14 204 kg | C (vypočteno), PER |
| RCHP OsekVysoká, a. s., IČO 45359288, okres Plzeň-jih | 14 195 kg | 0 kg | 14 195 kg | C (vypočteno), PER |
| Schrom Farms OstravskáSCHROM FARMS spol. s r.o., IČO 62301659, okres Nový Jičín | 14 148 kg | 0 kg | 14 148 kg | C (vypočteno), PER |
| Agro Zlechov, a.s., farma TupesyAGRO Zlechov, a.s., IČO 25346075, okres Uherské Hradiště | 14 087 kg | 0 kg | 14 087 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Farma ŽeraviceFarma Žeravice s.r.o., IČO 19621833, okres Hodonín | 14 079 kg | 0 kg | 14 079 kg | C (vypočteno), OTH |
| GenAgro Říčany, a.s. - provozovna StřeliceGenAgro Říčany, a.s., IČO 64506843, okres Brno-venkov | 14 062 kg | 0 kg | 14 062 kg | C (vypočteno), NRB |
| Drůbežárna SemechniceDŽV Rychnov nad Kněžnou a.s., IČO 47468050, okres Rychnov nad Kněžnou | 13 980 kg | 0 kg | 13 980 kg | C (vypočteno), OTH |
| JHYB s.r.o. - šlechtitelský chov prasat Jakubický DvůrJHYB s.r.o., IČO 46976191, okres Žďár nad Sázavou | 13 960 kg | 0 kg | 13 960 kg | C (vypočteno), OTH |
| Hanácká zemědělská společnost Jevíčko a.s.Hanácká zemědělská společnost Jevíčko a.s., IČO 48173053, okres Svitavy | 13 933,2 kg | 0 kg | 13 933,2 kg | C (vypočteno), PER |
| AGRIA Obrataň, zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Obratani - provoz CetorazAGRIA Obrataň, zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Obratani, IČO 49060686, okres Pelhřimov | 13 921 kg | 0 kg | 13 921 kg | C (vypočteno), PER |
| Hrádek nad NisouAGRO Chomutice a.s., IČO 64792226, okres Liberec | 13 827 kg | 0 kg | 13 827 kg | C (vypočteno), OTH |
| 1. Jihočeský drůb. podnik Sviny1. Jihočeský drůbežářský podnik, s.r.o., IČO 62508920, okres Tábor | 13 797 kg | 0 kg | 13 797 kg | C (vypočteno), IPCC |
| středisko ŽV BystřiceAGRO BYSTŘICE a.s., IČO 25282409, okres Jičín | 13 789,9 kg | 0 kg | 13 789,9 kg | C (vypočteno), PER |
| TAURUS, družstvo - kravín Milk ProtivanovTAURUS, družstvo, IČO 49446321, okres Prostějov | 13 776 kg | 0 kg | 13 776 kg | C (vypočteno), OTH |
| 1.Farma ChýšťZemědělské družstvo Chýšť, IČO 00127311, okres Pardubice | 13 763 kg | 0 kg | 13 763 kg | C (vypočteno), PER |
| farma ŽV Březenský DvůrZEAS Březná a.s., IČO 47673788, okres Šumperk | 13 732,7991 kg | 0 kg | 13 732,7991 kg | C (vypočteno), OTH |
| Selekta PacovSelekta Pacov, a.s., IČO 47238399, okres Pelhřimov | 13 718 kg | 0 kg | 13 718 kg | C (vypočteno), OTH |
| Porodna prasnic PlániceLubská zemědělská, a.s., IČO 25245571, okres Klatovy | 13 693 kg | 0 kg | 13 693 kg | C (vypočteno), OTH |
| JOFRO s.r.o. - Drůbežárna BitozevesFROBE, spol. s r.o., IČO 27298868, okres Louny | 13 692 kg | 0 kg | 13 692 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výkrmna kuřecích brojlerů areál PopoviceAlas, a.s., IČO 25179829, okres České Budějovice | 13 687 kg | 0 kg | 13 687 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma Velký KarlovSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Znojmo | 13 565 kg | 0 kg | 13 565 kg | C (vypočteno), PER |
| RenoFarma TroubkyRenoFarma Troubky, a.s., IČO 25357972, okres Přerov | 13 459,8 kg | 0 kg | 13 459,8 kg | C (vypočteno), PER |
| Havlíčkova Borová zemědělská a.s.Havlíčkova Borová zemědělská a.s., IČO 25252267, okres Havlíčkův Brod | 13 438,66 kg | 0 kg | 13 438,66 kg | C (vypočteno), OTH |
| Dešov - kravíny, vepříny, BPSZemědělské družstvo Dešov, IČO 00139416, okres Třebíč | 13 432 kg | 0 kg | 13 432 kg | C (vypočteno), PER |
| ORLEN Unipetrol RPAORLEN Unipetrol RPA s.r.o., IČO 27597075, okres Most | 13 405,58 kg | 0 kg | 13 405,58 kg | M (měřeno), PER |
| Dobronín VKKDobrosev, a.s., IČO 63493837, okres Jihlava | 13 324,98 kg | 0 kg | 13 324,98 kg | C (vypočteno), PER |
| VOS zemědělců, a.s. - provozovna UhřiceVOS zemědělců,a.s., IČO 25309030, okres Blansko | 13 317 kg | 0 kg | 13 317 kg | C (vypočteno), PER |
| Agrodružstvo Počátky se sídlem v PočátkáchAgrodružstvo Počátky se sídlem v Počátkách, IČO 60617713, okres Pelhřimov | 13 287 kg | 0 kg | 13 287 kg | C (vypočteno), NRB |
| chov nosnic DynínMAVELA a.s. Dynín, IČO 46683526, okres České Budějovice | 13 261 kg | 0 kg | 13 261 kg | C (vypočteno), IPCC |
| AGS AGRO České Budějovice s.r.o. - výkrmna brojlerůVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Český Krumlov | 13 250 kg | 0 kg | 13 250 kg | C (vypočteno), NRB |
| Chov skotu ChromečBludovská a.s., IČO 25836498, okres Šumperk | 13 226,78 kg | 0 kg | 13 226,78 kg | C (vypočteno), OTH |
| Zemědělský areál ZhořecVOD Jetřichovec, družstvo, IČO 00111295, okres Pelhřimov | 13 216 kg | 0 kg | 13 216 kg | C (vypočteno), OTH |
| Zemědělské družstvo ''Růžový palouček'' - středisko Cerekvice nad LoučnouZemědělské družstvo " Růžový palouček", IČO 00129771, okres Svitavy | 13 193 kg | 0 kg | 13 193 kg | C (vypočteno), OTH |
| živočišná výrobaSALIX MORAVA s.r.o., IČO 25380893, okres Přerov | 13 178 kg | 0 kg | 13 178 kg | C (vypočteno), NRB |
| CEMEX Czech Republic, s.r.o.Cemex Czech Republic s.r.o., IČO 27892638, okres Chrudim | 13 150 kg | 0 kg | 13 150 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| kravín VýrovKralovická zemědělská a.s., IČO 25219502, okres Plzeň-sever | 13 140 kg | 0 kg | 13 140 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Mléčná farma Lubina, spol. s r.o. - provozovna LubinaMORAVAN Mléčná farma a.s., IČO 47672439, okres Nový Jičín | 13 021 kg | 0 kg | 13 021 kg | C (vypočteno), IPCC |
| 1.Živočišná výroba BrozanyZEAS, a.s. Pod Kunětickou horou, IČO 48154954, okres Pardubice | 13 018 kg | 0 kg | 13 018 kg | C (vypočteno), PER |
| PoděvousyZemědělská společnost Srbice a.s., IČO 00115720, okres Domažlice | 13 002 kg | 0 kg | 13 002 kg | C (vypočteno), OTH |
| 1. Porodna JezbořiceP. S. JEZBOŘICE s. r. o., IČO 47450797, okres Pardubice | 12 944 kg | 0 kg | 12 944 kg | C (vypočteno), PER |
| STŘEDISKO I.Zemědělské družstvo Radiměř, IČO 00129933, okres Svitavy | 12 927 kg | 0 kg | 12 927 kg | C (vypočteno), NRB |
| AGROCHEMA, družstvo - středisko StudenecAGROCHEMA, družstvo, IČO 00140368, okres Třebíč | 12 903 kg | 0 kg | 12 903 kg | C (vypočteno), PER |
| HBL FARMY s.r.o. - ZálesíHBL FARMY s.r.o., IČO 05499381, okres Plzeň-jih | 12 899,169 kg | 0 kg | 12 899,169 kg | C (vypočteno), MAB |
| ŽďárecAGROFARM, a.s., IČO 46976337, okres Brno-venkov | 12 888 kg | 0 kg | 12 888 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZOS Kačina, a.s.-VKK JakubZOS Kačina, a.s., IČO 25767712, okres Kutná Hora | 12 875 kg | 0 kg | 12 875 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| ZD Nové Město na Moravě - středisko Slavkovice ŽVZemědělské družstvo Nové Město na Moravě,družstvo, IČO 00144924, okres Žďár nad Sázavou | 12 826 kg | 0 kg | 12 826 kg | C (vypočteno), PER |
| LUKA, a.s., středisko Vysoké StudniceLUKA, a.s., IČO 00136760, okres Jihlava | 12 804 kg | 0 kg | 12 804 kg | C (vypočteno), PER |
| Agro družstvo SebraniceAgro družstvo Sebranice, IČO 47468424, okres Svitavy | 12 762 kg | 0 kg | 12 762 kg | C (vypočteno), NRB |
| 1.Chov skotu BoharyněZS Kratonohy a.s., IČO 64829421, okres Hradec Králové | 12 756 kg | 0 kg | 12 756 kg | C (vypočteno), PER |
| PALOMO, a.s. - Farma LošticePALOMO, a.s., IČO 25371681, okres Šumperk | 12 658 kg | 0 kg | 12 658 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma MiskovicePIAS Suchdol, a.s., IČO 61673340, okres Kutná Hora | 12 605 kg | 0 kg | 12 605 kg | C (vypočteno), NRB |
| Chov nosnic RatíškoviceAGROPODNIK Hodonín a.s., IČO 46971963, okres Hodonín | 12 590 kg | 0 kg | 12 590 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma Astra ŽatecXAVEROV, a.s., IČO 27460363, okres Louny | 12 568 kg | 0 kg | 12 568 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výkrm prasat CtidružiceZemědělská společnost Jiřice u Miroslavi s.r.o., IČO 00142701, okres Znojmo | 12 553 kg | 0 kg | 12 553 kg | C (vypočteno), PER |
| Moravská zemědělská, akciová společnost - ProseniceMoravská zemědělská, akciová společnost, IČO 27703096, okres Přerov | 12 457,2 kg | 0 kg | 12 457,2 kg | M (měřeno), PER |
| DRUMO spol. s r.o. - TroubkyDRUMO, spol. s r.o., IČO 46976434, okres Přerov | 12 420 kg | 0 kg | 12 420 kg | C (vypočteno), PER |
| TOZOS, chov skotu-Horní TošanoviceTOZOS spol. s r.o., IČO 49610651, okres Frýdek-Místek | 12 415,92 kg | 0 kg | 12 415,92 kg | C (vypočteno), PER |
| ŽV ÚjezdecZemědělské družstvo " Růžový palouček", IČO 00129771, okres Svitavy | 12 353 kg | 0 kg | 12 353 kg | C (vypočteno), OTH |
| Středisko MedlovMESPOL Medlov, a.s., IČO 25816403, okres Olomouc | 12 321 kg | 0 kg | 12 321 kg | C (vypočteno), MAB |
| Vodňanské kuře, s.r.o., Zařízení intenzivního chovu drůbeže – závod 01 RohatecVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Hodonín | 12 199 kg | 0 kg | 12 199 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma BojanoviceSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Znojmo | 12 180 kg | 0 kg | 12 180 kg | C (vypočteno), PER |
| ZD Dobruška - provozovna DobruškaZD Dobruška a.s., IČO 00128112, okres Rychnov nad Kněžnou | 12 130 kg | 0 kg | 12 130 kg | C (vypočteno), NRB |
| Závod Božkovice - chov prasatMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 12 121 kg | 0 kg | 12 121 kg | C (vypočteno), IPCC |
| farma ČernotínDnešická zemědělská a.s., IČO 25229371, okres Plzeň-jih | 12 091,54 kg | 0 kg | 12 091,54 kg | C (vypočteno), OTH |
| farma SrbyMeclovská zemědělská, a. s., IČO 64834646, okres Domažlice | 12 058 kg | 0 kg | 12 058 kg | C (vypočteno), OTH |
| Drupork KorouhevDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 12 030,15 kg | 0 kg | 12 030,15 kg | C (vypočteno), NRB |
| Středisko UherčiceZEMOS a.s., IČO 63470381, okres Břeclav | 12 023,05 kg | 0 kg | 12 023,05 kg | C (vypočteno), MAB |
| Drůbežárna Moravská Nová VesSUŠÁRNA POHOŘELICE, s.r.o., IČO 48908002, okres Břeclav | 11 992 kg | 0 kg | 11 992 kg | C (vypočteno), PER |
| BorekPROVEM a.s. Havlíčkův Brod, IČO 46505873, okres Havlíčkův Brod | 11 878 kg | 0 kg | 11 878 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma NemilkovANIMO Žatec, a.s., IČO 00044628, okres Most | 11 877 kg | 0 kg | 11 877 kg | C (vypočteno), NRB |
| AGROMIL CZ a.s. výroba vajec Vajax Písek AGROMIL CZ a.s., IČO 11708441, okres Písek | 11 872 kg | 0 kg | 11 872 kg | C (vypočteno), OTH |
| Chov hospodářských zvířat ZvoleAGRO ZVOLE, a.s., IČO 63479605, okres Žďár nad Sázavou | 11 868 kg | 0 kg | 11 868 kg | C (vypočteno), PER |
| středisko ŽV Viničné ŠumiceBONAGRO, a.s., IČO 49976524, okres Brno-venkov | 11 790 kg | 0 kg | 11 790 kg | C (vypočteno), OTH |
| PředínZVOZD "Horácko" a.s., IČO 00140023, okres Třebíč | 11 751 kg | 0 kg | 11 751 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Agrodružstvo Tištín - farma DřevnoviceAgrodružstvo Tištín, IČO 49970763, okres Prostějov | 11 718 kg | 0 kg | 11 718 kg | C (vypočteno), PER |
| Závod Strážovice - chov prasatMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 11 707 kg | 0 kg | 11 707 kg | C (vypočteno), IPCC |
| ZEMKO Kožlí a.s.ZEMKO Kožlí a.s., IČO 25252020, okres Havlíčkův Brod | 11 636 kg | 0 kg | 11 636 kg | C (vypočteno), OTH |
| MěřínAGROFARM, a.s., IČO 46976337, okres Žďár nad Sázavou | 11 617 kg | 0 kg | 11 617 kg | C (vypočteno), OTH |
| Vraný - chov skotu a prasatAGROS Vraný, družstvo vlastníků, IČO 00103632, okres Kladno | 11 544 kg | 0 kg | 11 544 kg | C (vypočteno), NRB |
| Závod Mezno - chov prasatMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 11 513 kg | 0 kg | 11 513 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma Březnice IAGRA Březnice a.s., IČO 47237562, okres Tábor | 11 494,38 kg | 0 kg | 11 494,38 kg | C (vypočteno), NRB |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Chov drůbeže BrtečMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Ústí nad Orlicí | 11 458 kg | 0 kg | 11 458 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZAS Úžice, a.s. - provozovna StaňkoviceZAS Úžice, a.s., IČO 25719068, okres Kutná Hora | 11 402 kg | 0 kg | 11 402 kg | C (vypočteno), PER |
| Výkrm prasat VyskytnáSPV Pelhřimov, a.s., IČO 25157507, okres Pelhřimov | 11 367 kg | 0 kg | 11 367 kg | C (vypočteno), PER |
| VKK PšovZemědělské družstvo Novosedly, IČO 00116254, okres Karlovy Vary | 11 362,9 kg | 0 kg | 11 362,9 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma BohuslaviceDubická zemědělská a.s., IČO 25833774, okres Šumperk | 11 268 kg | 0 kg | 11 268 kg | C (vypočteno), NRB |
| Produkční stanice selat závod 06 Háj u DuchcovaINTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí, IČO 44568860, okres Teplice | 11 259 kg | 0 kg | 11 259 kg | C (vypočteno), IPCC |
| provozovna v okrese Písek (provozovatele neuvádíme: podle RES nelze ověřit, že nejde o fyzickou osobu) | 11 184 kg | 0 kg | 11 184 kg | C (vypočteno), IPCC |
| LIPRA PORK, a.s. - středisko VlčkoviceLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Trutnov | 11 183 kg | 0 kg | 11 183 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice - Farma ChlumVýrobně-obchodní družstvo Zdislavice, IČO 47048573, okres Benešov | 11 183 kg | 0 kg | 11 183 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Zemědělské družstvo Velká Chyška -středisko Velká ChyškaZemědělské družstvo Velká Chyška, IČO 00111953, okres Pelhřimov | 11 182 kg | 0 kg | 11 182 kg | C (vypočteno), OTH |
| Mladějovice-farmaPaseka, zemědělská a.s., IČO 25356411, okres Olomouc | 11 167,22 kg | 0 kg | 11 167,22 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Závod Jankov - chov prasatMydlářka a.s., IČO 46356142, okres Benešov | 11 165 kg | 0 kg | 11 165 kg | C (vypočteno), IPCC |
| středisko Vidlatá SečZemědělské družstvo Dolní Újezd, IČO 00129488, okres Svitavy | 11 129 kg | 0 kg | 11 129 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělské družstvo Kožichovice - provozovna SlavičkyZemědělské družstvo Kožichovice, družstvo, IČO 00139718, okres Třebíč | 11 127 kg | 0 kg | 11 127 kg | C (vypočteno), PER |
| farma Lužec nad Cidlinou IPLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Hradec Králové | 11 089 kg | 0 kg | 11 089 kg | C (vypočteno), NRB |
| Výkrmna prasat Jarošov nad NežárkouBOHEMIA VITAE Jindřichův Hradec, a.s., IČO 48201987, okres Jindřichův Hradec | 11 037 kg | 0 kg | 11 037 kg | C (vypočteno), PER |
| ZD Maleč - provozovna Dolní LhotkaZemědělské družstvo Maleč, IČO 15058751, okres Havlíčkův Brod | 11 035 kg | 0 kg | 11 035 kg | C (vypočteno), PER |
| ValoviceLIPRA PORK, a.s., IČO 46356118, okres Mladá Boleslav | 10 997 kg | 0 kg | 10 997 kg | C (vypočteno), NRB |
| Plzeňská teplárenská, a.s. - areál TeplárnaPlzeňská teplárenská, a.s., IČO 49790480, okres Plzeň-město | 10 978,675 kg | 0 kg | 10 978,675 kg | M (měřeno), PER |
| Velkokapacitní kravín BoleloucZemědělské družstvo Dub nad Moravou, IČO 00147338, okres Olomouc | 10 975 kg | 0 kg | 10 975 kg | C (vypočteno), OTH |
| ROSTĚNICE, a.s. - HlubočanyROSTĚNICE, a.s., IČO 63481821, okres Vyškov | 10 921 kg | 0 kg | 10 921 kg | C (vypočteno), MAB |
| ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice - provozovna KylešoviceZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice, IČO 25345401, okres Opava | 10 866 kg | 0 kg | 10 866 kg | C (vypočteno), NRB |
| Horní kravín LukaviceFarma Lukavice Písečná a.s., IČO 25254006, okres Ústí nad Orlicí | 10 843 kg | 0 kg | 10 843 kg | C (vypočteno), MAB |
| Provoz Ostrov - chov hospodářských zvířatZP Ostrov,a.s., IČO 25546341, okres Žďár nad Sázavou | 10 801 kg | 0 kg | 10 801 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma VyšehořoviceAGRO VYŠEHOŘOVICE zemědělská a obchodní a.s., IČO 25103458, okres Praha-východ | 10 751 kg | 0 kg | 10 751 kg | C (vypočteno), OTH |
| Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice - Farma ZdislaviceVýrobně-obchodní družstvo Zdislavice, IČO 47048573, okres Benešov | 10 717 kg | 0 kg | 10 717 kg | C (vypočteno), OTH |
| Výkrm brojlerů KrálovZEAS Bánov, a.s., IČO 60755253, okres Uherské Hradiště | 10 715 kg | 0 kg | 10 715 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma UrčiceHospodářské družstvo Určice, družstvo, IČO 00139076, okres Prostějov | 10 714 kg | 0 kg | 10 714 kg | C (vypočteno), NRB |
| Statek Novák – provozovna KobylníkyStatek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o., IČO 27407730, okres Kladno | 10 705 kg | 0 kg | 10 705 kg | C (vypočteno), PER |
| Výkrm brojlerů - farma ŽádoviceVodňanské kuře, s.r.o., IČO 27435148, okres Hodonín | 10 693 kg | 0 kg | 10 693 kg | C (vypočteno), PER |
| DAN - MORAVIA AGRAR a.s.DAN-MORAVIA AGRAR a.s., IČO 25335995, okres Znojmo | 10 680 kg | 0 kg | 10 680 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Farma DobřeňPIAS Suchdol, a.s., IČO 61673340, okres Kutná Hora | 10 637 kg | 0 kg | 10 637 kg | C (vypočteno), NRB |
| Drůbežárna Obytce - - Provozovna IRZ - Klatovy - IČP(CZ70271431)PANTOF s.r.o., IČO 25212087, okres Klatovy | 10 622 kg | 0 kg | 10 622 kg | C (vypočteno), PER |
| Farma LUHYValašské ZOD, družstvo, IČO 47151641, okres Vsetín | 10 619 kg | 0 kg | 10 619 kg | C (vypočteno), NRB |
| Zemědělská splečnost Kosova Hora,a.s. VKK Kosova HoraZemědělská společnost Kosova Hora, a.s., IČO 00107956, okres Příbram | 10 609 kg | 0 kg | 10 609 kg | C (vypočteno), OTH |
| Výkrm Třebíč, s.r.o. - farma RudliceVýkrm Třebíč, s.r.o., IČO 27684067, okres Znojmo | 10 587 kg | 0 kg | 10 587 kg | C (vypočteno), PER |
| NevidI N T E G R O a. s., IČO 45349461, okres Rokycany | 10 506 kg | 0 kg | 10 506 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZEAS Nedakonice, a.s.ZEAS Nedakonice, a.s., IČO 25308254, okres Uherské Hradiště | 10 502,8 kg | 0 kg | 10 502,8 kg | C (vypočteno), NRB |
| ZP Keblov, a.s. - Farma MnichoviceZP Keblov, a.s., IČO 26153700, okres Benešov | 10 500 kg | 0 kg | 10 500 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Drůbežárna Jindřichův HradecBOHEMIA VITAE Jindřichův Hradec, a.s., IČO 48201987, okres Jindřichův Hradec | 10 480 kg | 0 kg | 10 480 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko Slatina nad ZdobnicíZDOBNICE a.s., IČO 48173291, okres Rychnov nad Kněžnou | 10 443 kg | 0 kg | 10 443 kg | C (vypočteno), PER |
| Kočí - ŽVOseva Agri Chrudim, a.s., IČO 47452471, okres Chrudim | 10 344 kg | 0 kg | 10 344 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělské družstvo Unčovice - Chov prasat NákloZemědělské družstvo Unčovice, IČO 00147630, okres Olomouc | 10 320 kg | 0 kg | 10 320 kg | C (vypočteno), OTH |
| Balkova Lhota - chov drůbežeXAVEROV, a.s., IČO 27460363, okres Tábor | 10 287 kg | 0 kg | 10 287 kg | C (vypočteno), NRB |
| Středisko MostekZemědělské družstvo Mostek, IČO 00131351, okres Ústí nad Orlicí | 10 279 kg | 0 kg | 10 279 kg | C (vypočteno), MAB |
| AGRA Brtnice - OMD Panská LhotaAGRA Brtnice, a.s., IČO 47904968, okres Jihlava | 10 248 kg | 0 kg | 10 248 kg | C (vypočteno), NRB |
| Farma StaňkovVýkrm Tagrea, s.r.o., IČO 26102463, okres Domažlice | 10 234 kg | 0 kg | 10 234 kg | C (vypočteno), NRB |
| Středisko KujavyCBS - Czech Breeding Services s.r.o., IČO 01383728, okres Nový Jičín | 10 179 kg | 0 kg | 10 179 kg | C (vypočteno), OTH |
| LitětinyZEVAS Vraclav a.s., IČO 64829219, okres Pardubice | 10 162 kg | 0 kg | 10 162 kg | C (vypočteno), PER |
| VKK KlíčovZemědělské obchodní družstvo Mrákov, IČO 00115649, okres Domažlice | 10 159 kg | 0 kg | 10 159 kg | C (vypočteno), IPCC |
| Areál ŽV - VKK StřížoviceZemědělský podnik Kvasicko, a.s., IČO 65278844, okres Kroměříž | 10 120 kg | 0 kg | 10 120 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Zařízení pro chov prasat Bouzov - PodolíCBS - Czech Breeding Services s.r.o., IČO 01383728, okres Olomouc | 10 100 kg | 0 kg | 10 100 kg | C (vypočteno), OTH |
| ZOS Kačina, a.s. Farma KačinaZOS Kačina, a.s., IČO 25767712, okres Kutná Hora | 10 056 kg | 0 kg | 10 056 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Výkrm Třebíč, s.r.o. - farma KřepiceVýkrm Třebíč, s.r.o., IČO 27684067, okres Znojmo | 10 040 kg | 0 kg | 10 040 kg | C (vypočteno), PER |
| HořiceZemědělské obchodní družstvo Hořice, IČO 00111228, okres Pelhřimov | 10 029 kg | 0 kg | 10 029 kg | C (vypočteno), PER |
| Chov skotu PavloviceRolnická společnost, a. s., IČO 46356053, okres Benešov | 9 902 kg | 0 kg | 9 902 kg | C (vypočteno), OTH |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Chov drůbeže DětřichovMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Svitavy | 9 749 kg | 0 kg | 9 749 kg | C (vypočteno), OTH |
| výkrm brojlerů PlavniceMAVELA a.s. Dynín, IČO 46683526, okres České Budějovice | 9 623 kg | 0 kg | 9 623 kg | C (vypočteno), IPCC |
| středisko MlékosrbyPodnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o., IČO 49810201, okres Hradec Králové | 9 470 kg | 0 kg | 9 470 kg | C (vypočteno), OTH |
| Odchovna kuřic HuntířovPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Děčín | 9 462 kg | 0 kg | 9 462 kg | C (vypočteno), PER |
| Výkrmna prasat ZbožíčkoPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Nymburk | 9 265 kg | 0 kg | 9 265 kg | C (vypočteno), PER |
| farma RadomyšlAGRO PRODUKCE s.r.o., IČO 29045258, okres Strakonice | 9 051 kg | 0 kg | 9 051 kg | C (vypočteno), PER |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Chov drůbeže ChoceňMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Ústí nad Orlicí | 9 037 kg | 0 kg | 9 037 kg | C (vypočteno), OTH |
| Výkrmna kuřat NicovLubská zemědělská, a.s., IČO 25245571, okres Klatovy | 8 846 kg | 0 kg | 8 846 kg | C (vypočteno), OTH |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Chov drůbeže HnojiceMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Olomouc | 8 718 kg | 0 kg | 8 718 kg | C (vypočteno), OTH |
| provoz živočišné výroby Nový ČestínLubská zemědělská, a.s., IČO 25245571, okres Klatovy | 8 524 kg | 0 kg | 8 524 kg | C (vypočteno), OTH |
| Farma chovu dojnic PočeniceAGRODRUŽSTVO MORKOVICE, družstvo, IČO 25571095, okres Kroměříž | 8 402 kg | 0 kg | 8 402 kg | E (odhadnuto), Nezadáno |
| Pracoviště chovu skotu a prasat Šenov u NJVeterinární univerzita Brno, IČO 62157124, okres Nový Jičín | 8 228,031 kg | 0 kg | 8 228,031 kg | C (vypočteno), OTH |
| VFU Brno ŠZP Nový Jičín - Provoz živočišné výroby Nový Jičín - Žilina IČP: 707511021Veterinární univerzita Brno, IČO 62157124, okres Nový Jičín | 8 221,723 kg | 0 kg | 8 221,723 kg | C (vypočteno), OTH |
| závod 02 Výkrmna kuřecích brojlerů KyškoviceINTEGRAZ, spol. s r.o. pro ŽV Záhorčí, IČO 44568860, okres Litoměřice | 8 217 kg | 0 kg | 8 217 kg | C (vypočteno), IPCC |
| MACH DRŮBEŽ a.s. - Chov drůbeže KřenovMACH DRŮBEŽ a.s., IČO 25981714, okres Svitavy | 8 214 kg | 0 kg | 8 214 kg | C (vypočteno), OTH |
| 1.středisko KosičkyAgropodnik Humburky, a.s., IČO 64259668, okres Hradec Králové | 8 038 kg | 0 kg | 8 038 kg | C (vypočteno), PER |
| TateniceZemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek, IČO 00131768, okres Ústí nad Orlicí | 7 600 kg | 0 kg | 7 600 kg | C (vypočteno), PER |
| Drůbežárna HradišťkoPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Kolín | 7 179 kg | 0 kg | 7 179 kg | C (vypočteno), PER |
| Drupork VendolíDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 6 809,16 kg | 0 kg | 6 809,16 kg | C (vypočteno), NRB |
| Středisko KníniceAGROSPOL, agrární družstvo, IČO 49447564, okres Blansko | 6 713,991 kg | 0 kg | 6 713,991 kg | C (vypočteno), PER |
| Drupork Staré MěstoDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 6 390,72 kg | 0 kg | 6 390,72 kg | C (vypočteno), NRB |
| JiříkovDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 6 251,19 kg | 0 kg | 6 251,19 kg | C (vypočteno), NRB |
| Drůbežárna RakovníkPROAGRO Nymburk a.s., IČO 45149666, okres Rakovník | 5 847 kg | 0 kg | 5 847 kg | C (vypočteno), PER |
| Měcholupská zemědělská,a.s.Měcholupská zemědělská, a.s., IČO 25221370, okres Klatovy | 5 710 kg | 0 kg | 5 710 kg | C (vypočteno), NRB |
| PALOMO, a.s. Farma MoravičanyPALOMO, a.s., IČO 25371681, okres Šumperk | 4 604 kg | 0 kg | 4 604 kg | C (vypočteno), OTH |
| Drupork BezděčíDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 3 772,3 kg | 0 kg | 3 772,3 kg | C (vypočteno), NRB |
| Drupork JaroměřiceDrupork Svitavy, a. s., IČO 47452749, okres Svitavy | 3 144,64 kg | 0 kg | 3 144,64 kg | C (vypočteno), NRB |
| KP GalvanoKP Galvano s.r.o., IČO 07805721, okres Havlíčkův Brod | 2 397,165 kg | 0 kg | 2 397,165 kg | M (měřeno), CEN/ISO |
| Areál skládky a ZEVO PlzeňPlzeňská teplárenská, a.s., IČO 49790480, okres Plzeň-sever | 1 141 kg | 0 kg | 1 141 kg | M (měřeno), PER |
| středisko MěřínAGRO - Měřín, a.s., IČO 49434179, okres Žďár nad Sázavou | 23,914 kg | 0 kg | 23,914 kg | C (vypočteno), PER |
| ZEAS Puclice a.s. BukovecZEAS Puclice a.s., IČO 00115592, okres Plzeň-jih | 21,062 kg | 0 kg | 21,062 kg | C (vypočteno), NRB |
| středisko ČernáAGRO - Měřín, a.s., IČO 49434179, okres Žďár nad Sázavou | 18,434 kg | 0 kg | 18,434 kg | C (vypočteno), PER |
| Středisko UhlířovZP Otice, a.s., IČO 64609910, okres Opava | 17,489 kg | 0 kg | 17,489 kg | C (vypočteno), NRB |
| ZERAS a.s. Radostín nad OslavouZERAS a.s., IČO 25546040, okres Žďár nad Sázavou | 17,188 kg | 0 kg | 17,188 kg | C (vypočteno), IPCC |
| VKK stř. LubnoFrýdlantská zemědělská a.s., IČO 64610047, okres Frýdek-Místek | 17,048 kg | 0 kg | 17,048 kg | C (vypočteno), PER |
| LukavecZemědělské družstvo Lukavec, IČO 00111473, okres Pelhřimov | 14,834 kg | 0 kg | 14,834 kg | C (vypočteno), OTH |
| středisko HerálecÚstav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s., IČO 25319515, okres Žďár nad Sázavou | 14,766 kg | 0 kg | 14,766 kg | C (vypočteno), PER |
| Zemědělské družstvo TěmiceZemědělské družstvo Těmice, IČO 00111902, okres Pelhřimov | 12,59 kg | 0 kg | 12,59 kg | C (vypočteno), NRB |
| PavlovZERAS a.s., IČO 25546040, okres Žďár nad Sázavou | 11,013 kg | 0 kg | 11,013 kg | C (vypočteno), IPCC |
| KřešínZemědělské družstvo Lukavec, IČO 00111473, okres Pelhřimov | 10,148 kg | 0 kg | 10,148 kg | C (vypočteno), OTH |
| Družstvo T E K R A - chov drůbežeDružstvo T E K R A, IČO 48154865, okres Rychnov nad Kněžnou | 8,194 kg | 0 kg | 8,194 kg | C (vypočteno), OTH |
| AGRIA Obrataň, zemědělské obchodní družstvo se sídlem v ObrataniAGRIA Obrataň, zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Obratani, IČO 49060686, okres Pelhřimov | 8,044 kg | 0 kg | 8,044 kg | C (vypočteno), PER |
náš počet položek: jedna položka je jeden řádek zdroje.
Stav datOhlašovací roky 2004 až 2021, 2023 až 2025 (za 2022 strojově čitelná data dnes zdroj nenabízí). Soubor MŽP za rok 2025 stažen 1. 11. 2026 (SHA-256 f0b6a437d53b…), provozovatelé podle registru CRŽP ke dni 26. 10. 2026, historie z mapové služby CENIA stažena 24. 9. 2026. Soubor MŽP nese vždy jen poslední rok; starší roky máme z vlastního archivu. Zdroj: IRZ.
Jak počítáme
Co zdroj dodává (údaj ze zdroje)
- Pro každou provozovnu, ohlašovací rok, typ a látku ohlášené množství a jeho jednotku.
- U odpadů množství za provozovnu a rok, nebezpečný a ostatní odpad, v tunách.
- Od roku 2024: metodu zjištění (měřeno, vypočteno, odhadnuto) s klasifikací, havarijní část a celkové množství, u odpadů způsob nakládání (využití R, odstranění D).
- Do roku 2023: ohlašovací práh u každého řádku, jak ho uvádí vrstva CENIA.
- O provozovně: IČP, název, obec (ZÚJ), okres (LAU1), CZ-NACE (do roku 2008 OKEČ), činnosti podle IRZ, E-PRTR a IPPC, příznak E-PRTR, povodí.
- IČO a název provozovatele: po letech ve vrstvách CENIA; pro roky ze souboru MŽP z registru CRŽP.
Co počítáme a zařazujeme my (náš výpočet, naše klasifikace)
Součty za republiku, kraj a okres
Součet ohlášených množství JEDNÉ látky, JEDNOHO typu a JEDNÉ jednotky. Zdroj žádné součty nevede. Nejde o emise celé země: provozovny pod prahem neohlašují a inventuru emisí vede ČHMÚ. Pro roky ze souboru MŽP sčítáme sloupec Množství celkem (včetně havarijní části, údaj zdroje); havarijní část ukazujeme zvlášť. Součty přes různé látky neuvádíme.
Neobvykle vysoké hodnoty
U každé provozovny porovnáváme roční hodnotu s mediánem všech jejích let u téže látky, typu a jednotky. Je-li víc než 100krát vyšší a tvoří-li zároveň aspoň 1 % celostátního součtu té látky a typu v daném roce, do našich součtů ji nezapočítáváme a uvádíme ji vedle součtu (menší hodnoty součet viditelně nemění, necháváme je v něm). Často jde o hodnotu zhruba 1000krát vyšší než obvykle, což odpovídá kilogramům zapsaným jako tuny; zdroj ji neopravil a my ji neopravujeme. Pravidlo je mechanické a zachytí i skutečný jednorázový výkyv, který od chyby v datech nerozlišíme; proto ukazujeme součet s hodnotou i bez ní a seznam takových hodnot je v metodice.
Počty položek
Počty řádků jsou náš počet položek, ne počet událostí: vrstva CENIA sdružuje až pět typů do jednoho záznamu provozovny a soubor MŽP dělí odpad jedné provozovny až do desítek dílčích řádků podle metody a způsobu nakládání. Proto u posledního roku uvádíme i počet klíčů (provozovna, typ, látka) a počet ohlašujících provozoven.
Převod jednotek
kg/rok a kg jsou kg, t/rok a t jsou t. Řádky v g/rok (rok 2004) necháváme tak, jak je zdroj dodal, a do součtů nezapočítáváme: po převodu by většina hodnot byla nepravděpodobně malá. U odpadů 2007 a 2008 vrstva jednotku neuvádí; tuny odvozujeme z roku 2009 (medián poměru 1,19 u 634 provozoven).
Typ podle pozice sloupce (2009 až 2021)
Ve vrstvách 2009 až 2021 nese záznam až pět pozic; pozice 1 až 5 řadíme k ovzduší, vodě, půdě, odpadním vodám a látkám v odpadech (naše klasifikace). V roce 2021 zdroj pozici 5 popisuje jako přenosy v odpadních vodách, její látky ale odpovídají přenosům v odpadech; popisek zdroje ukazujeme vedle naší klasifikace.
Kraj a dnešní okres
Z kódu okresu (LAU1). Kódy CZ061 a CZ062 z doby před rokem 2008 a pražské kódy CZ0101 až CZ010F převádíme na dnešní kódy.
Jedna látka pod více zápisy
Zápisy lišící se jen velikostí písmen a mezerami slučujeme, stejně jako 1,2-dichlorethan psaný jako EDC a DCE. PAU (2004 až 2008) a PAH necháváme zvlášť. Oxid uhličitý a oxid uhličitý bez spalování biomasy jsou dvě řady, které se nesčítají. Seznam sloučených zápisů je v metodice.
Opakované řádky 2004 až 2006
Vrstvy 2004 až 2006 opakují tentýž údaj pro každou kategorii IPPC provozovny; shodné řádky počítáme jednou.
Provozovatel za roky ze souboru MŽP
Soubor s úniky a přenosy IČO provozovatele neuvádí; bereme ho z registru provozoven CRŽP staženého spolu se souborem nebo před ním. U starších let platí provozovatel, kterého uvádí vrstva daného roku (provozovatel se mění: v roce 2023 měla řada provozoven jiného provozovatele než dnes).
Zda provozovatele jmenujeme
Podle právní formy v Registru ekonomických subjektů ČSÚ nebo v registru MONITOR, zvlášť pro každý rok. Když nelze ověřit, že nejde o fyzickou osobu, provozovnu uvádíme jen okresem; její čísla jsou v součtech.
Co z dat nevyčtete
Rok 2022
MŽP data za rok 2022 zveřejnilo, soubor později přepsalo novějším rokem; kopii nemáme. Mapová služba CENIA vrstvu za rok 2022 nemá.
Provozovny pod prahem
Kdo je pod ohlašovacím prahem, neohlašuje; chybějící řádek není nula. Práh přitom není spodní hranicí dat: objevují se i hodnoty pod ním.
Porovnání s povolenými limity
IRZ neříká, zda někdo překročil limit svého povolení.
Příjemce odpadu, katalogové číslo, recipient
Katalog otevřených dat je slibuje, v souboru nejsou. Soubor proto neříká, komu byl odpad předán ani do kterého toku šly odpadní vody.
Kam emise dopadají
Místo provozovny není místo, kam emise dopadají.
Množství v odpadních vodách za rok 2021
Vrstva 2021 uvádí u přenosů v odpadních vodách látku a práh, ale ne množství.
Zlomy v řadě
2004 až 2006: 2004 až 2006: opakované řádky
Vrstvy opakují údaj pro každou kategorii IPPC provozovny; shodné řádky počítáme jednou (náš výpočet).
2004 až 2009: Do roku 2009 staré kódy
Činnost podle OKEČ místo CZ-NACE a kódy krajů z doby před rokem 2008; kraje převádíme na dnešní.
2007 až 2008: Odpady 2007 a 2008 jen za provozovny E-PRTR
Za tyto roky jsou odpady jen v podmnožině E-PRTR a bez jednotky; před rokem 2007 odpady ve vrstvách nejsou.
2009: 2009: nový formát vrstev
Od roku 2009 nese záznam provozovny až pět pozic; typ určujeme podle pozice.
2016: 2016: méně provozoven s odpady
Počet provozoven ohlašujících odpad klesl mezi lety 2015 a 2016 přibližně na polovinu; důvod data neuvádějí.
2015: 2015: prázdný záznam
Vrstva emisí 2015 obsahuje jeden prázdný záznam, který rozbíjí její výstup ve formátu JSON; data bereme ve formátu CSV.
2017: Od 2017 oxid uhličitý dvakrát
Od roku 2017 se ohlašuje i oxid uhličitý bez spalování biomasy. Obě řady se nesčítají.
2021: 2021: přenosy v odpadech a odpadních vodách
Pozici 5 zdroj popisuje jako přenosy v odpadních vodách, látky odpovídají přenosům v odpadech (řadíme je tam, naše klasifikace). Množství přenosů v odpadních vodách vrstva neuvádí.
2021: 2021: prahy u přenosů v odpadech skryty
Prahy u pozice 5 v roce 2021 odpovídají seznamu pro odpadní vody (měď 50 kg místo 500 kg), proto je u této řady neukazujeme.
2022: 2022 chybí
Za 2022 strojově čitelná data dnes zdroj nenabízí.
2023: 2023: jeden řádek za látku
Vrstva 2023 má jeden řádek za provozovnu, typ a látku.
2024 až 2025: Od 2024 soubor MŽP
Dílčí řádky podle metody a způsobu nakládání, bez prahů, provozovatel z registru CRŽP. Součty používají Množství celkem včetně havarijní části; havarijní část ukazujeme zvlášť.
Údaje ukazujeme tak, jak je zdroj dodal; co počítáme my, je označeno jako náš výpočet. Chybějící údaj není nula. Zdroj: Integrovaný registr znečišťování životního prostředí (IRZ) (otevřená data). Data: Integrovaný registr znečišťování (MŽP; historická data CENIA pod licencí CC0 1.0). Součty, převody jednotek, zařazení typů podle pozice ve vrstvě, kraje z kódů okresů a sloučení zápisů látek: statnifinance.cz. Licence CC0 1.0 platí pro historická data CENIA (mapová služba IRZ, ohlašovací roky 2004 až 2023). U souborů MŽP (úniky a přenosy látek, provozovny IRZ v CRŽP) uvádí Národní katalog otevřených dat podmínky užití: neobsahují autorská díla, nejsou autorskoprávně chráněnou databází ani databází chráněnou zvláštním právem pořizovatele. Historická data CENIA jsou pod licencí CC0 1.0. Příznak katalogu, že data neobsahují osobní údaje, neodpovídá obsahu: mezi provozovateli jsou podnikající fyzické osoby. Celá metodika.
