SFDI · výroční zprávy 2005 až 2025
Kolik stát od roku 2002 dal na dálnice, silnice a železnice a odkud na to bral peníze
Výdaje SFDI celkem za rok 2025
165 205,1 mil. Kčúdaj ze zdroje
řádek Celkem tabulky výdajů podle odvětví; SFDI, Výroční zpráva o činnosti a účetní závěrka za rok 2025
Výdaje SFDI podle účelu za rok 2005
48 466,0 mil. Kčúdaj ze zdroje
řádek CELKEM tabulky výdajů (bez aparátu SFDI); SFDI, Výroční zpráva o činnosti a účetní závěrka za rok 2005
Příjmy SFDI celkem za rok 2025
155 528,9 mil. Kčúdaj ze zdroje
SFDI, Výroční zpráva o činnosti a účetní závěrka za rok 2025
Kolik SFDI vydal za každý rok od roku 2005
| Rok | Výdaje celkem (mil. Kč) | Zdroj | |
|---|---|---|---|
| zlom řady 2005 · Od roku 2005 financují silnice II. a III. třídy kraje a podíl SFDI na spotřební dani z minerálních olejů klesl z 20 % na 9,1 % (poznámka výroční zprávy za rok 2005). | |||
| 2005 | 48 527,0 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2005) | |
| 2006 | 55 850,2 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2006) | |
| zlom řady 2007 · Od roku 2007 má SFDI příjem z mýtného: „výkonové zpoplatnění zavedeno až od roku 2007“ (výroční zpráva za rok 2007). | |||
| 2007 | 69 898,3 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2007) | |
| 2008 | 88 046,7 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2008) | |
| 2009 | 88 330,9 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2009) | |
| zlom řady 2010 · Od roku 2010 se celkové příjmy a výdaje ze zpráv shodují s rozpočtovým systémem MONITOR (porovnání na stránce Metodika). | |||
| 2010 | 78 007,1 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2010) | |
| 2011 | 62 349,7 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2011) | |
| zlom řady 2012 · Od roku 2012 zahrnuje tabulka výdajů podle odvětví i výdaje aparátu fondu; zprávy za roky 2010 a 2011 ji uvádějí jen pro část výdajů (bez peněz z OPD a úvěru EIB). | |||
| 2012 | 51 991,7 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2012) | |
| 2013 | 54 208,8 | VÝDAJE CELKEM (příloha zprávy za rok 2013) | |
| 2014 | 52 229,8 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2014) | |
| 2015 | 91 464,1 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2015) | |
| 2016 | 78 711,0 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2016) | |
| 2017 | 76 206,6 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2017) | |
| 2018 | 80 017,9 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2018) | |
| 2019 | 95 636,3 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2019) | |
| 2020 | 120 677,7 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2020) | |
| zlom řady 2021 · Od 1. 1. 2021 vybírá SFDI časový poplatek přes informační systém EDAZ, elektronickou dálniční známku (výroční zpráva za rok 2021). | |||
| 2021 | 127 862,9 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2021) | |
| 2022 | 132 021,3 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2022) | |
| zlom řady 2023 · Od roku 2023 si SFDI půjčuje (úvěry). Čerpání úvěrů zpráva uvádí jako financování, ne jako příjem. | |||
| 2023 | 143 935,1 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2023) | |
| zlom řady 2024 · „V roce 2024 již silniční daň nevykazovala žádný příjem“ (výroční zpráva za rok 2024); od toho roku ji tabulka příjmů neuvádí. | |||
| 2024 | 149 306,3 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2024) | |
| 2025 | 165 205,1 | Celkem (tabulka zprávy za rok 2025) | |
Na co: dálnice, silnice, železnice a vodní cesty
| Řádek zprávy (mil. Kč) | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
|---|---|---|---|---|
| Dálnice | 13 945,0 | 16 782,0 | 15 047,0 | 20 716,0 |
| z toho: předfinancování EU | 824,0 | 1 506,0 | 1 066,0 | 603,0 |
| Rychlostní silnice | x | 6 708,0 | 8 258,0 | |
| z toho: předfinancování EU | x | 999,0 | 799,0 | |
| Ostatní silnice I. třídy | 11 920,0 | 11 073,0 | 12 373,0 | 14 238,0 |
| z toho: předfinancování EU | 0,0 | 150,0 | 371,0 | 307,0 |
| Silnice II. a III. třídy | 9 311,0 | 1 296,0 | 1 882,0 | 935,0 |
| z toho: předfinancování EU | 0,0 | 586,0 | 1 746,0 | 615,0 |
| Železniční infrastruktura | 16 194,0 | 18 808,0 | 19 048,0 | 22 925,0 |
| z toho: předfinancování EU | 785,0 | 1 079,0 | 2 207,0 | 2 646,0 |
| Vnitrozemské vodní cesty | 312,0 | 302,0 | 525,0 | 390,0 |
| z toho: předfinancování EU | 0,0 | 64,0 | 100,0 | 33,0 |
| Projektové práce | 40,0 | 24,0 | 35,0 | 23,0 |
| Bezpečnost dopravy | 77,0 | 94,0 | 56,0 | 135,0 |
| Cyklostezky | 70,0 | 87,0 | 107,0 | 114,0 |
| Výkonové zpoplatnění | x | 1 792,0 | ||
| CELKEM | 51 869,0 | 48 466,0 | 55 781,0 | 69 527,0 |
| CELKEM, bez silnic II. a III. třídy | 42 558,0 | 47 170,0 | ||
| Aparát SFDI | 168,0 | 46,0 | 44,0 | 365,0 |
| VÝDAJE SFDI CELKEM | 52 037,0 | 48 512,0 | 55 825,0 | 69 892,0 |
| Řádek zprávy (mil. Kč) | 2008 | 2009 |
|---|---|---|
| Výdaje celkem | 87 714,3 | 87 989,4 |
| dálnice | 17 699,3 | 13 468,8 |
| silnice I.tř. + rychlostní kom. | 28 338,7 | 36 780,0 |
| silnice II.-III. tř. | 4 541,4 | 3 127,0 |
| vodní cesty | 538,4 | 1 557,1 |
| železnice | 32 867,7 | 27 697,4 |
| příspěvky (projekty,bezpečnost,cyklostezky) | 487,2 | 616,2 |
| mýtné | 3 241,7 | 4 743,0 |
| Řádek zprávy (mil. Kč) | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pozemní komunikace | 29 067,7 | 26 359,9 | 23 049,7 | 35 904,1 | 36 793,9 |
| dálnice - neinvestiční | 3 409,3 | 4 021,1 | 5 462,2 | 5 091,7 | |
| investiční | 7 355,6 | 2 877,9 | 4 601,1 | 12 185,3 | |
| silnice - neinvestiční | 6 921,7 | 7 673,6 | 11 290,9 | 12 394,5 | |
| investiční | 8 673,3 | 8 477,2 | 14 549,9 | 7 122,3 | |
| dálnice | 11 216,8 | ||||
| silnice | 17 850,9 | ||||
| Dráhy | 18 302,7 | 18 597,8 | 25 337,1 | 50 803,7 | 36 939,2 |
| neinvestiční výdaje | 9 880,1 | 12 543,9 | 19 019,2 | 18 513,3 | |
| investiční výdaje | 8 717,7 | 12 793,3 | 31 784,5 | 18 425,9 | |
| Vodní cesty | 433,0 | 186,1 | 263,1 | 412,5 | 283,9 |
| neinvestiční výdaje | 19,6 | ||||
| investiční výdaje | 264,2 | ||||
| Příspěvky v rámci programů SFDI | 296,0 | 397,3 | 435,4 | 611,7 | 771,5 |
| nové technologie - neinv. | 12,9 | 31,3 | 43,3 | 113,5 | |
| inv. | 71,6 | 76,6 | 108,3 | 96,0 | |
| bezpečnost - neinvestiční | 0,0 | 0,0 | 0,0 | ||
| investiční | 215,7 | 253,9 | 316,9 | 463,5 | |
| cyklistické stezky - neinv. | 0,9 | 0,0 | 1,6 | 1,3 | |
| inv. | 96,3 | 73,6 | 141,5 | 97,2 | |
| nové technologie | 17,8 | ||||
| bezpečnost | 106,9 | ||||
| cyklistické stezky | 171,4 | ||||
| Výkonové zpoplatnění a telematika | 3 483,4 | 3 329,6 | 2 810,1 | 3 358,9 | 3 548,4 |
| neinvestiční výdaje | 3 101,4 | 2 640,8 | 2 991,9 | 3 111,7 | |
| investiční výdaje | 228,1 | 169,3 | 367,0 | 436,8 | |
| Poskytnuté návratné finanční výpomoci | 89,2 | ||||
| Prostředky použité na odvod na MF | 1,6 | ||||
| I. okruh celkem | 51 671,9 | 48 870,6 | 51 895,4 | 91 090,9 | 78 338,5 |
| Výdaje aparátu | 319,7 | 338,1 | 334,5 | 373,2 | 372,5 |
| neinvestiční výdaje | 65,6 | 68,7 | 87,7 | 77,2 | |
| emise a distribuce DK | 251,4 | 259,4 | 262,1 | 277,9 | 288,8 |
| výdaje na PPP | 0,0 | 0,0 | |||
| investiční výdaje | 13,2 | 3,7 | 7,6 | 6,4 | |
| výdaje aparátu | 68,3 | ||||
| Celkem | 51 991,7 | 49 208,8 | 52 229,8 | 91 464,1 | 78 711,0 |
| Řádek zprávy (mil. Kč) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pozemní komunikace | 41 728,2 | 36 789,3 | 49 706,2 | 61 294,8 | 64 335,5 | 66 998,2 | 77 156,6 | 83 602,9 | 90 446,8 |
| dálnice | 18 535,7 | 13 298,1 | 23 661,0 | 33 554,4 | 31 811,3 | 30 508,6 | 38 402,9 | 38 824,9 | 41 314,4 |
| silnice | 18 952,2 | 19 702,0 | 21 786,5 | 23 815,4 | 28 976,6 | 31 827,3 | 34 910,2 | 22 557,1 | 22 033,3 |
| ostatní záležitosti pozemních komunikací | 4 240,4 | 3 789,2 | 4 258,6 | 3 925,1 | 3 547,6 | 4 662,2 | 3 843,6 | 22 220,9 | 27 099,1 |
| z toho: výkon zpoplatnění a telematika (včetně EU) | 3 578,7 | 2 581,7 | 3 006,9 | 2 579,3 | 2 092,0 | 2 333,5 | 1 754,6 | 1 819,4 | 2 078,1 |
| Železniční doprava | 33 760,9 | 42 394,6 | 43 361,0 | 53 236,1 | 60 115,0 | 61 201,7 | 64 802,6 | 63 164,5 | 70 163,9 |
| Vnitrozemská plavba | 277,6 | 175,0 | 1 551,0 | 1 591,3 | 876,5 | 745,0 | 671,7 | 924,8 | 1 185,7 |
| Zabezpečení letového provozu | 7,7 | 27,6 | 14,8 | 165,1 | 20,8 | 11,3 | 107,9 | 21,9 | 21,8 |
| Ostatní dráhy | 0,0 | 147,2 | 507,2 | 1 131,7 | 2 158,1 | 2 459,6 | 610,3 | 393,5 | 1 582,2 |
| Ekologie v dopravě (překladiště kombinované dopravy | 16,0 | 20,7 | 5,8 | 71,2 | 8,7 | 262,7 | 164,9 | 14,9 | 50,9 |
| Finanční vypořádání | 1,1 | 1,5 | 5,5 | 2 622,7 | 32,1 | 13,6 | 30,1 | 0,3 | |
| I. oblast celkem | 75 791,4 | 79 555,9 | 95 151,4 | 120 113,0 | 127 546,6 | 131 692,1 | 143 544,3 | 148 122,9 | 163 451,3 |
| výdaje na činnost | 101,5 | 114,9 | 150,0 | 258,1 | 173,4 | 168,1 | 196,5 | 951,0 | 1 504,0 |
| EDAZ | 313,7 | 336,1 | 327,0 | 292,6 | 135,3 | 155,1 | 193,5 | 225,7 | 237,4 |
| výdaje na PPP | 0,0 | 11,0 | 7,8 | 14,0 | 7,6 | 6,1 | 0,7 | 6,7 | 12,4 |
| II. oblast celkem | 415,2 | 462,0 | 484,8 | 564,7 | 316,3 | 329,3 | 390,8 | 1 183,4 | 1 753,7 |
| Celkem | 76 206,6 | 80 017,9 | 95 636,3 | 120 677,7 | 127 862,9 | 132 021,3 | 143 935,1 | 149 306,3 | 165 205,1 |
Odkud SFDI bral peníze od roku 2004
| Rok | Spotřební daň z minerálních olejů (podíl) | Silniční daň | Dálniční známky a časový poplatek | Mýtné | Dotace ze státního rozpočtu | Prostředky EU (OPD, CEF, RRF a další) | Úvěr EIB (dotace na projekty) | Privatizace (FNM) | Vratky, předfinancování a ostatní | Příjmy celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 052,0 | 5 514,0 | 2 681,0 | 2 800,0 | 18 000,0 | 393,0 | 42 440,0 | |||
| zlom řady 2005 · Od roku 2005 financují silnice II. a III. třídy kraje a podíl SFDI na spotřební dani z minerálních olejů klesl z 20 % na 9,1 % (poznámka výroční zprávy za rok 2005). | ||||||||||
| 2005 | 6 934,0 | 5 183,0 | 3 052,0 | 1 129,0 | 34 800,0 | 1 255,0 | 52 353,0 | |||
| 2006 | 6 988,0 | 5 429,0 | 3 291,0 | 8 072,0 | 22 427,0 | 6 863,0 | 53 070,0 | |||
| zlom řady 2007 · Od roku 2007 má SFDI příjem z mýtného: „výkonové zpoplatnění zavedeno až od roku 2007“ (výroční zpráva za rok 2007). | ||||||||||
| 2007 | 7 337,0 | 5 912,0 | 2 426,0 | 5 121,0 | 13 645,0 | 21 205,0 | 5 408,0 | 61 054,0 | ||
| 2008 | 7 486,4 | 5 998,5 | 2 763,9 | 6 009,4 | 6 400,0 | 20 275,3 | 5 033,9 | 33 845,0 | 10 051,3 | 97 863,8 |
| 2009 | 7 230,1 | 4 802,6 | 2 899,7 | 5 440,1 | 16 332,3 | 25 698,9 | 7 950,0 | 7 500,0 | 4 868,2 | 82 721,8 |
| zlom řady 2010 · Od roku 2010 se celkové příjmy a výdaje ze zpráv shodují s rozpočtovým systémem MONITOR (porovnání na stránce Metodika). | ||||||||||
| 2010 | 7 388,1 | 4 689,0 | 3 106,8 | 6 244,5 | 17 012,9 | 24 648,1 | 5 951,4 | 7 675,5 | 3 890,9 | 80 607,2 |
| 2011 | 7 361,0 | 5 074,1 | 3 171,4 | 8 482,6 | 11 193,8 | 19 439,1 | 4 341,8 | 830,0 | 3 496,8 | 63 390,5 |
| zlom řady 2012 · Od roku 2012 zahrnuje tabulka výdajů podle odvětví i výdaje aparátu fondu; zprávy za roky 2010 a 2011 ji uvádějí jen pro část výdajů (bez peněz z OPD a úvěru EIB). | ||||||||||
| 2012 | 7 151,8 | 5 248,5 | 3 907,2 | 8 664,7 | 14 909,1 | 12 736,6 | 1 218,7 | 3 924,0 | 57 760,7 | |
| 2013 | 6 987,8 | 5 234,2 | 4 311,8 | 8 561,5 | 15 961,3 | 5 003,0 | 2 406,7 | 3 400,6 | 51 866,9 | |
| 2014 | 7 262,5 | 5 775,0 | 3 951,1 | 8 421,2 | 20 086,2 | 10 908,0 | 221,5 | 2 887,4 | 59 512,8 | |
| 2015 | 7 547,1 | 5 800,7 | 4 517,8 | 9 676,6 | 16 853,3 | 36 672,6 | 7 655,1 | 88 723,3 | ||
| 2016 | 7 881,4 | 6 055,3 | 4 667,9 | 9 630,2 | 20 994,6 | 14 570,1 | 4 251,7 | 68 051,1 | ||
| 2017 | 8 087,4 | 6 115,3 | 5 366,0 | 10 783,6 | 24 684,9 | 16 848,7 | 6 482,9 | 78 368,8 | ||
| 2018 | 8 140,2 | 6 138,6 | 5 305,2 | 10 728,9 | 25 064,5 | 14 108,8 | 7 545,8 | 77 031,9 | ||
| 2019 | 8 438,5 | 6 625,3 | 5 421,9 | 10 833,5 | 41 094,6 | 17 615,2 | 5 916,1 | 95 945,1 | ||
| 2020 | 7 711,0 | 5 862,0 | 4 243,1 | 9 968,2 | 63 831,6 | 22 777,5 | 582,0 | 7 287,4 | 122 263,0 | |
| zlom řady 2021 · Od 1. 1. 2021 vybírá SFDI časový poplatek přes informační systém EDAZ, elektronickou dálniční známku (výroční zpráva za rok 2021). | ||||||||||
| 2021 | 7 441,7 | 5 556,5 | 5 306,7 | 13 590,8 | 57 327,7 | 31 306,3 | 1 926,2 | 9 579,2 | 132 035,1 | |
| 2022 | 7 255,4 | 1 646,4 | 5 838,7 | 14 520,7 | 48 060,1 | 42 909,2 | 2 839,7 | 9 937,3 | 133 007,5 | |
| zlom řady 2023 · Od roku 2023 si SFDI půjčuje (úvěry). Čerpání úvěrů zpráva uvádí jako financování, ne jako příjem. | ||||||||||
| 2023 | 7 397,4 | 716,3 | 6 375,2 | 14 479,4 | 61 377,6 | 23 803,8 | 2 975,4 | 7 140,9 | 124 266,0 | |
| zlom řady 2024 · „V roce 2024 již silniční daň nevykazovala žádný příjem“ (výroční zpráva za rok 2024); od toho roku ji tabulka příjmů neuvádí. | ||||||||||
| 2024 | 8 298,2 | 7 141,9 | 16 459,2 | 58 173,1 | 30 707,2 | 683,0 | 8 092,2 | 129 554,9 | ||
| 2025 | 8 591,5 | 8 753,1 | 18 169,6 | 84 895,7 | 30 465,1 | 357,8 | 4 296,0 | 155 528,9 | ||
Příjmy a výdaje jednoho roku spolu neodečítáme: rozdíl kryjí zůstatky z dřívějších let a financování, které zprávy popisují zvlášť.
Roky 2002 až 2007: peníze SFDI a spolufinancující zdroje
| Řádek zprávy (mld. Kč) | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SFDI (bez aparátu) | 38,88 | 41,21 | 51,87 | 48,20 | 53,50 | 68,01 |
| Spolufinancující zdroje celkem | 7,57 | 9,36 | 9,58 | 10,11 | 13,46 | 7,21 |
| Zdroje z EU | 0,37 | 0,70 | 0,74 | 0,46 | 2,29 | 3,43 |
| Úvěry (EIB+komerční) | 6,90 | 8,05 | 7,92 | 8,16 | 6,01 | 2,82 |
| Ost. zdroje příjemců | 0,30 | 0,61 | 0,92 | 1,49 | 5,16 | 0,96 |
| CELKEM | 46,45 | 50,57 | 61,45 | 58,31 | 66,96 | 75,22 |
Co tato čísla neříkají
- Peníze, které SFDI za rok zaplatil, nejsou totéž co stavby dokončené v tom roce: velké stavby se platí po částech během několika let.
- Ne všechny peníze na dopravní stavby jdou přes SFDI. Ředitelství silnic a dálnic, Správa železnic i kraje mají i jiné zdroje; pětileté tabulky zpráv 2005 až 2007 je uvádějí zvlášť jako spolufinancující zdroje a my je k penězům SFDI nepřičítáme.
- Částky jsou nominální, v korunách daného roku: inflaci nepřepočítáváme, takže rok 2005 a rok 2025 nelze srovnávat jen podle výše čísla.
- Úvěry, které SFDI čerpá od roku 2023, nejsou příjem: zpráva je vede jako financování.
- Příjmy a výdaje jednoho roku spolu neodečítáme: rozdíl kryjí zůstatky z dřívějších let a financování, které zprávy popisují zvlášť.
Tabulky jednotlivých výročních zpráv
Výroční zpráva za rok 2025 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2024 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2023 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2022 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2021 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2020 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2019 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2018 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2017 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2016 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2015 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2014 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2013 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2012 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2011 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2010 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2009 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2008 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2007 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2006 (rozbalit tabulky)
Výroční zpráva za rok 2005 (rozbalit tabulky)
Zdroje
Státní fond dopravní infrastruktury, Výroční zpráva o činnosti a účetní závěrka za roky 2005 až 2025 (seznam zpráv na sfdi.gov.cz). Výroční zprávy schvaluje Poslanecká sněmovna; přebíráme je jako úřední dílo (§ 3 autorského zákona). SFDI licenci neuvádí.
Kontrola: ČSÚ, Statistická ročenka České republiky, tabulka Závěrečné účty státních fondů (údaje Ministerstva financí, CC BY 4.0) a rozpočtový systém MONITOR; co jsme porovnali a s jakým výsledkem, je na stránce Metodika. Proplacené položky od roku 2018 podle investorů a krajů jsou na stránce SFDI, výnosy mýtného a známek podle MONITOR na stránce Poplatky; s těmito čísly je nesčítáme.
