statnifinance.cz

Nálezy / Dluh obcí a dotace

Dluh obcí a investiční dotace

Berou obce nad hranicí dluhu 60 % víc investičních dotací? Zákon o pravidlech rozpočtové odpovědnosti (č. 23/2017 Sb., § 17) sleduje u obcí a krajů poměr jejich dluhu k průměru jejich příjmů za poslední čtyři roky. Hranice je 60 %. Obec nebo kraj nad ní má svůj dluh v dalším roce snižovat; jak, stanoví zákon. Ministerstvo financí k tomu píše: „samotné překročení limitu 60 % není porušením pravidla rozpočtové odpovědnosti dle zákona č. 23/2017 Sb.“ (Ministerstvo financí, Zadluženost územních rozpočtů v roce 2024). Porovnali jsme obce, které byly nad hranicí aspoň v jednom roce 2019 až 2024, s obcemi, které nad ní nebyly ani jednou: kolik investičních dotací na obyvatele jim podle Registru dotací v těchto letech stát a další poskytovatelé rozhodli. Obce neukazujeme jednotlivě, jen ve skupinách podle velikosti; jmenovitý seznam obcí nad hranicí (s poměrem Ministerstva financí, kde ho MF zveřejnilo) je na stránce Které obce mají dluh nad 60 % svých příjmů (2025).

10 641 Kč a 3 042 Kč
investičních dotací na obyvatele rozhodnutých v letech 2019 až 2024 (medián obcí do 499 obyvatel, náš výpočet): obce nad hranicí aspoň v jednom roce a obce, které nad ní nebyly
11 453 Kč a 7 369 Kč
totéž v obcích 500 až 1 999 obyvatel (náš výpočet)
1 211
obcí z 6 254 bylo nad hranicí 60 % aspoň v jednom roce 2019 až 2024 (náš počet obcí podle poměru, který u každé obce uvádí Ministerstvo financí v portálu MONITOR)

Investiční dotace na obyvatele podle velikosti obce

Medián: polovina obcí ve skupině dostala víc, polovina méně (náš výpočet z rozhodnutí v Registru dotací, děleno počtem obyvatel obce k 31. 12. 2024). Vedle něj podíl obcí, které dostaly aspoň jedno investiční rozhodnutí, a podíl obcí s projektem z fondů EU zahájeným v letech 2019 až 2024. Ve skupinách do 499 obyvatel, 500 až 1 999 obyvatel, 2 000 až 9 999 obyvatel je medián obcí nad hranicí vyšší (10 641 Kč u 604 obcí proti 3 042 Kč u 2 737; 11 453 Kč u 511 obcí proti 7 369 Kč u 1 671; 9 227 Kč u 90 obcí proti 6 926 Kč u 509). Ve skupině 10 000 a více obyvatel bylo nad hranicí jen 6 obcí, takže její medián (7 793 Kč) do srovnání nepočítáme a uvádíme ho jen v tabulce.

Investiční dotace na obyvatele, obce nad hranicí 60 % a ostatní, podle velikosti (náš výpočet)
Velikost obceObce nad hranicíMedián na obyvateleS rozhodnutímS projektem EUObce, které nad ní nebylyMedián na obyvateleS rozhodnutímS projektem EU
do 499 obyvatel60410 641 Kč80,0 %43,0 %2 7373 042 Kč65,3 %24,6 %
500 až 1 999 obyvatel51111 453 Kč95,9 %76,9 %1 6717 369 Kč93,5 %68,5 %
2 000 až 9 999 obyvatel909 227 Kč98,9 %92,2 %5096 926 Kč99,4 %93,1 %
10 000 a více obyvatel67 793 Kč100,0 %100,0 %1265 132 Kč100,0 %99,2 %

Kolik obcí bylo nad hranicí

Počet obcí, jejichž dluh podle § 17 byl na konci roku vyšší než 60 % průměru jejich příjmů za poslední čtyři roky (náš počet obcí podle hodnot Ministerstva financí v portálu MONITOR; u obce, u které MF poměr neuvádí, by rozhodoval náš výpočet poměru z jejích výkazů).

RokObcí nad hranicíObcí celkem
20195496 253
20205756 250
20215786 251
20225856 252
20235666 249
20245476 248
20255776 247

Co z toho plyne a co ne

Data ukazují, že obce, které byly v letech 2019 až 2024 aspoň jednou nad hranicí 60 %, dostaly v mediánu víc investičních dotací na obyvatele než obce podobné velikosti, které nad ní nebyly (ve skupinách s aspoň 20 obcemi nad hranicí). Data neříkají proč. Mechanická souvislost vede spíš opačně, než by se mohlo zdát: do jmenovatele poměru podle § 17 patří příjmy po konsolidaci, tedy i přijaté dotace, takže dotace samy poměr snižují. Obec si může na investici s dotací půjčit na spolufinancování nebo na dobu před proplacením dotace; zda to tak bylo u těchto obcí, data neukazují. Vyšší medián neznamená, že by kterákoli obec dostala dotaci neprávem, ani že by obce nad hranicí hospodařily hůř.

Jak jsme to spočítali

Data: Ministerstvo financí (statistiky státního dluhu, zprávy o řízení státního dluhu, zadluženost územních rozpočtů, portál MONITOR), Eurostat (gov_10dd_edpt1, CC BY 4.0; převod z mil. na mld. Kč je náš), ČSÚ (počet obyvatel). Podíly, částky na obyvatele, průměrný úrok a poměr dluhu k příjmům tam, kde ho MF neuvádí, počítá statnifinance.cz. Statistiky státního dluhu a zprávy Ministerstva financí na mf.gov.cz licenci neuvádějí; přebíráme je jako úřední dílo podle § 3 autorského zákona a uvádíme zdroj. Národní katalog otevřených dat u záznamu struktury státního dluhu uvádí, že data neobsahují autorská díla, nejsou autorskoprávně chráněnou databází ani nejsou chráněna zvláštním právem pořizovatele databáze. Data přebíráme z otevřených dat portálu MONITOR a uvádíme jejich zdroj. Podmínky užití uvádí datový katalog MONITORu. Počet obyvatel zveřejňuje ČSÚ pod licencí CC BY 4.0.

Data: Generální finanční ředitelství, Registr dotací (IS ReD, dříve CEDR), export 21. 2. 2026. Vynechání fyzických osob, součty, označení podezřelých řádků a skupiny příjemců: statnifinance.cz. Zdroj. Národní katalog otevřených dat u všech souborů Registru dotací uvádí, že nejde o autorské dílo ani o chráněnou databázi a že k nim neplatí zvláštní právo pořizovatele databáze; užití tedy nemá podmínky. Generální finanční ředitelství přesto jako zdroj uvádíme. Tytéž podmínky tvrdí, že soubory neobsahují osobní údaje; to přesné není (jména, příjmení a roky narození příjemců, kteří jsou fyzickými osobami), proto takové příjemce jménem neuvádíme.

Data: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, otevřená data MS2014+ a MS2021+ (seznam projektů 2014 až 2020, seznam operací 2021 až 2027, matriční data), CC BY 4.0; číselníky RÚIAN, ČÚZK, CC BY 4.0; číselník ORP, ČSÚ, CC BY 4.0. Součty, rozdělení podle umístění a srovnání s Registrem dotací: statnifinance.cz. Zdroj, licence CC BY 4.0.

Data: Český statistický úřad (DataStat, sady OBY02A (počet obyvatel) a OBY01B01 (pohyb obyvatel)), licence CC BY 4.0. Podmínky ČSÚ žádají, aby odvozené údaje byly označeny jako odvozené a nebyly vydávány za nezměněnou oficiální statistiku.

Mediány, podíly a skupiny obcí na této stránce jsou náš výpočet (statnifinance.cz).